Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PlayStation®Plus


nepster

Recommended Posts

http://blog.eu.playstation.com/2014/10/01/playstation-plus-october-driveclub-spelunky-dust-elysian-tale/

Leaving PS Plus:

8th October: Velocity 2X

8th October: Sportsfriends

8th October: PlayStation Battle Royale

8th October: Hoard

8th October: TxK

8th October: Joe Danger VITA

Entering PS Plus:

8th October: Batman: Arkham Asylum (PS3)

8th / 10th October: DRIVECLUB PlayStation Plus Edition (PS4)

8th October: Dust: An Elysian Tail (PS4)

8th October: Dungeons & Dragons: Chronicles of Mystara (PS3)

8th October: Pix the Cat (PS Vita/PS4 Cross Buy)

8th October: Rainbow Moon (PS Vita/PS3 Cross Buy)

8th October: Spelunky (PS4/PS3/PS Vita Cross Buy)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakrys. Doufal jsem ze by to mohlo byt jako eu ucet. Takze musim na cesky ucet jedine koupiit u nas nebo pres ps4. Prave sem koukal na ebay,ze se tam daji sehnat zajimavy ceny na aukcich.

Jeste se zepzam. Kdyz koupim 90 d3nni cesky plus ucet budu moct mit take ty hry zdarma co jsoi kazdy mesic?

Upraveno uživatelem lemiju
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Pokouším se aktivovat si 14 denní trial a skončil jsem u zadávání karty. Kreditku nemám a debetní mi to nebere. Mám všechno opsané přesně tak, jak to je, ale ne. I spousta dalších lidí s tímhle má problém. Stejně se mi nelíbí, že bych tam měl dávat své údaje.

Pokud jsem to správně pochopil, tak Paypal funguje jen na US účtu (mám EU), takže to nic.

Jedinou možností by teda byl předplacený kupón? Když si dobiju peníze na peněženku z kupónu, tak už to po mne nebude chtít kreditku?

Potřebuju si teď jen aktivovat ten trial. Do budoucna bych si na PS+ koupil voucher na rok. To po mne snad taky nebude chtít kreditku, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud budeš kupovat voucher na Amazonu, tak ten tam po tobě kreditku požadovat bude.

Ale tam mi to normálně českou kreditku bere, jen tam mám nastavenou vymyšlenou US adresu.

Pokud chceš aktivovat PS+ trial, tak to bohužel bez karty nejde. Moji kartu to na US účtu vzalo a mohl jsem PS+ trial aktivovat, ale platit sní v PS store už nešlo.

Upraveno uživatelem mikas_cze
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Tak koukám, že Sony takticky zareagovala na vlnu kritiky a vytasila se s parádníma hrama pro PS4 na dva měsíce dopředu. Spoustě lidí s PS4 patrně končí předplatné, tak je potřeba je nalákat na další rok :thumbup:

December

Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition

Secret Ponchos

January

inFAMOUS: First Light

The Swapper

http://blog.eu.playstation.com/2014/11/04/playstation-plus-november-content-update-little-something-extra/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na ten injustice se tesim, mam to sice na ps3,ale na ps4 budou vsechna dlc a hlavne konecne si zahraju se scorpionem:) Jinak lednove dlc Infamous, to je bozi, jsem cekal,az bude v akci nekde okolo 150,-,protoze je fakt kratke a zadarmo je to fakt narez. Uvidime,co nam sony pripravi za vanocni slevy.

Jinak vsude se uvadi,ze toto je oficialni omluva,ze to, ze driveclub stale neni nachystan,ale vsichni vime, jake hry tedka sony davalo. A byl z toho docela hate na twitteru a na jejich foru.

Zhlediska, ze Destiny svym zpusobem obchazi hrani online z nutnosti vlastnit psn+, tak se muze stat, ze v budoucnu tuto vec bude mit vice her a psn+ ztrati smysl kupovat. Sony tohle urcite sleduje (3 miliony lidi denne hraje Destiny)

P.S. ano vim,ze nefunguje u destiny raid,pvp :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu