Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PlayStation®Plus


nepster

Recommended Posts

Asi hloupá otázka, ale když mi vyprší ps+ tak stažené hry už nemohu hrát?

Mám u nich zámeček :cheesygrin:

Dobra otazka ;), ktera se mi ted naramne hodi. Jen bych se chtel jeste zeptat zda po znovu zaplaceni ps+ se ty zamkle hry znovu odemknou? Na PS3 jsem hraval bez pluska ale ke PS4 si ho chci poridit takze tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skoda skoda :// sleva za lizardi psn down nepude na plusko

The discount will be valid from 9.00am GMT on 23rd January until 9.00am GMT on 26th January. Simply use the promotion code for a one-time 10% discount off eligible items in a total cart purchase in PlayStation Store on PS3, PS4 or via store.sonyentertainmentnetwork.com.

Some exclusions do apply, including subscriptions for PS Plus, Music Unlimited and rental video content. The code must be redeemed at checkout and your discounted transaction must be completed before 9.00am on 26th January.

Use the discount on hundred

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skoda skoda :// sleva za lizardi psn down nepude na plusko

The discount will be valid from 9.00am GMT on 23rd January until 9.00am GMT on 26th January. Simply use the promotion code for a one-time 10% discount off eligible items in a total cart purchase in PlayStation Store on PS3, PS4 or via store.sonyentertainmentnetwork.com

Kua, ja mel za to, ze ta 10% sleva uz plati a bude uplatnena pri prvnim nakupu na PSN. Dnes jsem si chtel koupit UFC a DriveClub, ktere jsou ted za dobrou cenu. Nevite do kdy potrva ta akce na UFC a DC? Pokud bude az do patku, pujde na to uplatnit tech 10%, kdyz uz jsou hry ve sleve?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tvuj prispevek ma nulovou hodnotu aka ♥♥♥♥♥

dle SONY bude aktivni sleva tento patek, takze proto se ta sleva objevovala az po rozkliknuti a ne jako vzdy predem. Takze jim to jenom blblo:D

PSN members > Grab your 10% PlayStation Store discount Friday 23 tento patek cas na nakupy na us store

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu