Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PlayStation®Plus


nepster

Recommended Posts

Ty už je máš a já je nechci :-) Jsme na tom podobně. Mám dlouhodobě pocit že Sony záměrně vždy čeká s čím se Microsoft vytáhne, aby je to případně nestálo moc peněz. Z diskuzí i zahraničních mám často dojem že lidi ty Indie hry nemají rádi, a už nic nečekají. Samotného by mě zajímalo, kolik na tom vydělají (rozuměj, mimo náklady a následný propad koupí). Kdyby to vydělávalo dost, tak logicky bych si pak řekl, že by se na tom mohl postavit velmi dobrý obchodní model o několika úrovních členství.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mrkvošrot se ted ale s tou larou vytah ne ? na narozky ted dava dvojnasob her.. nebo neco takovyho se psalo..

to co dostanou jako jednorazovej balik za plusko je pro indie devy prej dost dobra kupa penez... rozebiral to retro city rampage dev, a u neceho jiny to samy.. prej to hodi solidni prachy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mrkvošrot se ted ale s tou larou vytah ne ? na narozky ted dava dvojnasob her.. nebo neco takovyho se psalo..

to co dostanou jako jednorazovej balik za plusko je pro indie devy prej dost dobra kupa penez... rozebiral to retro city rampage dev, a u neceho jiny to samy.. prej to hodi solidni prachy

Microsoft stejně jako Sony škudlí a dobré hry dávají jen na X360 (stejně jako Sony na PS3).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu