Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PlayStation®Plus


nepster

Recommended Posts

Já to platím právě pro ten obsah, online momentálně nevyužívám. Nevím proč je tady tak oblíbené slovíčko HATE v asi uniniverzálním použití, pro ty kdo ho používají a neví co to znamená je to česky nenávist. Pochybuji že někdo s PS4 nenávidí SONY :dots:

Nabídka minulého měsíce mně skutečně dostala, jak psal CID, uvažoval jsem jestli to budu vůbec stahovat. Tento měsíc vypadá lépe, tak to komentovat dále již nechci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

p.s. zajimalo by me, jak tu nekdo psal jestli tu sou vsicky socky, tak co to podle nej je :D

kdo dá neco pod 10tis za konzoli - coz pro vetsinu beznejch cechu i na lepsich pracovnich pozicich porad bude treba 1/3 nebo i 1/2 platu - coz neni vůbec málo, natoz treba kdyz maj i rodinu, nebo zenu doma s prckama atd..

tak pak kazda koruna bude dulezita :)

slevy v plusku viz co psal Panther vypadaj dobre :) vim o nich

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky to nechápu proč každej brečí. Ps+ používám asi 8měsíců. Ještě mám předplaceno na dva roky a vůbec mi to nevadí. Ty hry co jsou zdarma fakt hrát nebudu (Chvilku jen Injustice) ale zatim si je přidávám. Online hraju max diablo a fifu + občas koupím nějakou hru v akci, takže ps+ moc nevyužito.

I tak jsem spokojen! Mám rád SONY a těch 90kč měsíčně fakt neřešim. Raději jsi jednou za měsíc koupim pořádnou hru sám!

Upraveno uživatelem RakovinaRohu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím proč je tady tak oblíbené slovíčko HATE v asi uniniverzálním použití, pro ty kdo ho používají a neví co to znamená je to česky nenávist. Pochybuji že někdo s PS4 nenávidí SONY :dots:

V kontextu této diskuze bych to nepřekládal jako nenávist, ale jako silnou nespokojenost. Někteří jedinci pak nebudou s nabídkou her spokojeni nikdy a budou se tu rozčilovat každý měsíc. Je to už taková jejich přirozenost. Někteří si pak neodpustí plivnutí jedovaté sliny při každé příležitosti. A to pak budou zřejmě ti "haters gonna hate".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten skejťák mě včera docela dobře zabavil. Ovladání stačí chytit do ruky a je to dobrý, na profi kariéru z mé strany to ale nevidím :cheesygrin: Špióna jsem hrál chvíli, zatím tedy nechci hodnotit(jednou jsem se dost zasmál) na tu válečnou hru se nedostalo, ale vzhledem k tomu, že tématika je mi velice blízká a Child of light na stejném enginu se mi líbil, určitě mě to bude bavit. Abeho jsem nehrál ale to bude libovka, taková nostalgie. Tento měsíc parádní nadílka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi potrebuju poradit. Koupil sem si pres JRC online PSplusko. Prisel mi email s kodem. Ten kod sem na psku v psn zadal do redeem code a ted mi to uz asi 10 minit nacita a nic se neda delat. Neudelal sem neco zle?

PS: Komenty typu ze uz je to tu 10krat napsane si prosim nechte. Hledal sem to ale nenasel tak chci jen radu od nekoho komu to nebude vadit napsat po 11. :D dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Jaj sry na PC to nejde :D měl jsem za to, že můžeš zadat libovolný kód a ono je to pouze na předplacenky. Mno nic tak jinak máš možnost to zadat na PS3/Vitě?

EDIT: tak ten kód by měl jít zadat i teda pře web: account - redeem prepaid card /// hodilo mě to tam když sem na store kliknul na položku Redeem codes ;)

Upraveno uživatelem SAIXX
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska jsem odehral prvni kapitolu Valiant hearts a musim rict ze je to pecka :) Ubisoft by se mel zamerit na tyto hry a vysrat se na Assasiny apod nesmysly ktere mu stejne nejdou :) a Abe jako by mi bylo zase 13 a hral jsem na PS1 :) tento mesic musim rict.ze za me parada

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Zdravim vas mám taký problém ked si chcem aktyvovať plusko a zadávam kod ale pri potvrdeni my zmeni malé písmenka za velke doteraz som plusko aktyvoval vždy normálne ale teraz to kvôli tomu nejde nevie niekto poradiť

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu