Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PlayStation®Plus


nepster

Recommended Posts

Zdravíčko, mám dotaz. Kdysi jsem si v PS plus stáhnul hru Dust: An Elysian Tail. Nějakou dobu jsem plusko neměl a teď jsem si řekl, že si chci hru zahrát znova, tak si plusko koupím. Hru jsem, ale z Ps vymazal. Tak jdu do download listu, že ji nainstaluju a a pak si zakoupím plusko, ale píše mi to, že licence na hru už vypršela a mám si koupit hru na storu. Co to má být? Když si hru z pluska jednou stáhnu už mi má zůstat ne? Pochybuju, že když si koupím plusko, že mi to napíše něco jiného, protože to by určitě napsalo, že si mám koupit plusko a pak hru zase stáhnout. Nebo dělám něco špatně? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

PS Plus na maj : "Teraz sa však zdá, že hry unikli priamo nemeckému PS blogu a mali by to byť: Rayman Legends (PS4/PS3), Knack (PS4), Need For Speed Rivals (PS3), Shovel Knight (PS4/PS3/PSVita), Fruit Ninja (PSVita) a Asphalt Injection (PSVita)." ..... no dufam ze to bude pravda :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj mám dotaz...právě jsem si přes PS4 koupil PS+ na rok a nechtělo to po mě žádnou kartu...zadával jsem ji už jednou při tom 14 denním PS+ zdarma a pak jsem zakazoval ty automatické nové platby...je tedy možné že i přes to se to zaplatilo? musí se znovu zakázat ty platby? a dá se někde zjistit kolik dní mi pak ještě zbývá v tom členství? díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj karta je ulozena dokud ji rucne nesmazes v nastaveni uctu, nebo prez web v account settings

jinak plusko zistis jednoduse - prez web - accuont settings - services a u ps plus je do kdy plati, a taky tam muzes zrusit automatic renewal..

jinak priste doporucuju kupovat po netu kolem 1000kč / roční predplatny např elektro kamýk to ted mělo uz podruhy behem cca 3mesicu a tak :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Ona se ta karta tuším ihned uloží takže stačí ji jedinkrát zadat a je to.

Pokud máš automatické prodlužování nebo platby zakázané nemělo by se to po tom roce opět prodloužit,ale radši mrkni přes net do účtu.

Zjistit to jde přímo v nastavení účtu v konzoli, ale přesně nvm kde. Nejjednodušší je stáhnout PS+ hru a podívat se na info o ní a tam je uvedená expirace - konec PS+ na tvém účtu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj karta je ulozena dokud ji rucne nesmazes v nastaveni uctu, nebo prez web v account settings

jinak plusko zistis jednoduse - prez web - accuont settings - services a u ps plus je do kdy plati, a taky tam muzes zrusit automatic renewal..

jinak priste doporucuju kupovat po netu kolem 1000kč / roční predplatny např elektro kamýk to ted mělo uz podruhy behem cca 3mesicu a tak :)

koukal jsem přes pořítač na účet a opět se to tam pak povolilo ty automatické platby..nedá se tam nastavit třeba nějaké heslo, když bych chtěl něco platit, tak abych to měl jištěné ještě zadáním hesla? stejně jako to mám třeba na telefonu na Google play, že se to musí potvrdit heslem...mohl bys poslat odkaz na to elektro? teď už to zřejmě zrušeit a vrátit nejde co? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu