Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PlayStation®Plus


nepster

Recommended Posts

novej si muzes zkusit v dost prodejnach :) kdo ma maly packy asi bude za rozmery spokojenej :) starou si urco taky nekde muzes ochmatlat, bo pisni nekomu z Plzne a treba ti ukaze.. :) vydrz se urco da brat jako plus.. stara vydrzi 4 hodiny hrani v pohode, kdo ma moznost nabijet casto neresi, kdo to ma na cesty muze to pro nej bejt duvod proc poridit novou

hraju vetsinou 2 hodky dene kdyz mam pracovni den tak po praci , takze mi vydrz staci ale ne kazdej to ma takhle

jinak ber z druhy ruky, je jich po netu dost jenom chvili uzitejch jestli nechces stopro novinku, tak aukro, bazos...

Upraveno uživatelem aaischa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To, že je v PS Plus opět ♥♥♥♥♥ fajn, ale že je středa 6.5. a pořád tam nejsou hry na stažení to už mě fakt...! Takže ne jen 6 v měsící, ale i čas, aby si člověk hlídal. To ♥♥♥♥♥ si totiž přeje zahrát manželka.

Upraveno uživatelem Susperian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To, že je v PS Plus opět ♥♥♥♥♥ fajn, ale že je středa 6.5. a pořád tam nejsou hry na stažení to už mě fakt...! Takže ne jen 6 v měsící, ale i čas, aby si člověk hlídal. To ♥♥♥♥♥ si totiž přeje zahrát manželka.

To máš playstation první den? Již několik let probíhá update storu vždy ve středu odpoledne a nedělají ho Japonci, ale soudruzi v UK.

Jinak od včerejška je tam už free Ether One.

Upraveno uživatelem kjuler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, až teď jsem si zaplatil Ps Plus, kvůli hře Dust, kterou jsem si chtěl zahrát. Předtím jsem měl jen ty 14 denni verze, kdy jsem si právě stáhnul Dust. Z toho co teď vyjde mě bude asi bavit jen to Guacamale, či co to je a manželku ta spermie, nebo co to tam jezdí :) Každopádně minulý měsíc byl bídný, protože Never Alone herně byla blbost, to se na mě nezlobte. Jednoduché až amatérské a otřesné ovládání toho praku, co se týče příběhu a prolínání s tím dokumentem, tak to bylo úžasné a zatím nejlepší co zde bylo. Ale hra samotná těžký průměr. Když to srovnám třeba s konkurenčním Ori (podle mě spolu s Raymanem nejlepší plošinovka), nebo skvělé Indie Rpg Dust, nebo Oddworld (hrál jsem ale na PC) tak je to sakra rozdíl. O zbylých hrách z minulého měsíce ani radši nepíšu, protože to byly ultra sračky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přesně kvůli tý výdrži a lehkosti jsem chtěl tu novější, ale v obchodě se dá sehnat nejlevnější za 4200 + 5 her a 8GB karta

Já mám obě Vity. Tu starší teď prodávám. Je pravda, že ta starší se dá sehnat celkem levně, kolem 2 tisíc v pohodě. Taky jsem to kupoval kvůli PS+ a na cesty. Ta OLED verze mi příjde taková bytelnější a líp se drží v ruce. Ale na tu novější se mi líp kouká a hlavně na ní mám ještě záruku. Když máš štěstí jako já, tak klidně koupíš na sbazaru měsíc starou (kupováno 10.4.15 u JRC) Vitu s 8 GB kartou a hrou za 2800 Kč, i s poštou. Ale nesmíš se bát a je to risk. Balík jsem otevíral pod dozorem přímo na poště a s telefonem v ruce. Novou bych si asi za ty peníze nekoupil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám obě Vity. Tu starší teď prodávám. Je pravda, že ta starší se dá sehnat celkem levně, kolem 2 tisíc v pohodě. Taky jsem to kupoval kvůli PS+ a na cesty. Ta OLED verze mi příjde taková bytelnější a líp se drží v ruce. Ale na tu novější se mi líp kouká a hlavně na ní mám ještě záruku. Když máš štěstí jako já, tak klidně koupíš na sbazaru měsíc starou (kupováno 10.4.15 u JRC) Vitu s 8 GB kartou a hrou za 2800 Kč, i s poštou. Ale nesmíš se bát a je to risk. Balík jsem otevíral pod dozorem přímo na poště a s telefonem v ruce. Novou bych si asi za ty peníze nekoupil.

takže se ti ta Slim líbí víc, co se týče displeje nebo jak to mám chápat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • Moderators

Nooooo pánové tak dle mě opět výběr těch ,,lepších". MGS jsem chtěl koupit takže aspoň ten trošku potěší, ale upřímně další děs běs(zhruba na půl)... PS3 jakžtakž, ale ta Vita je snad jen špatnej vtip ne :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu