Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PlayStation®Plus


nepster

Recommended Posts

některým by se nezavděčili i kdyby tam dali zaklínače 3 :-) :-) :-)

Přesně tak. 100 lidí, 100 chutí. Dobrý hry si člověk musí kupovat sám a ne čekat až je dostane zadarmo. Většinou nedostane. Pevně věřím, že pokud by tam opravdu dali toho Zaklínače (klidně i jinou AAA hru), tak pořád se najde dost lidí, kterým se to líbit nebude, protože ne každý má rád ten žánr, stejně jako ne každý má rád třeba střílečky nebo sportovní hry. Čekat v dnešním světě, že každý dostane přesně to co si přeje a zadarmo je stejný jako čekat, že se naše generace dožije důchodu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To dobre co vyslo na Ps4 jsem krom Bloodborne uz hral. Hry jako Knack, Killzone nebo Infamous ( to jsou ty co ja neberu jako dobre) si clovek koupi z bazarku nebo z druhe ruky za par stovek. Nevidim zadny duvod mit PS+ pokud clovek nehraje multiplayer. Osobne nestiham hrat velke hry natoz nake indie hry. Jedina vec co je na PS+ fajn je zalohovani na cloud. Akorat mi prijde ubohe za to platit za 2 gb mista nekde u nich na serveru. Kazda normalni spolecnost dava svuj cloud aspon par GB zdarma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skusil som 14 days trial na japan store, stiahol hru a zapol na master ucte a hrať mi ide ale nenacitali sa trofeje neviete preco? To plus mi ukazuje na tom sub accounte kde mam ten ps plus japan ale neukazuje plus na master ucte ci to neni v tom.Mimochodom je to hra torquel .Prosim poradte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu