Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PlayStation®Plus


nepster

Recommended Posts

Taky jsem zkusil ten mouse craft, teda já osobně ne, byl u mě synovec a vydržel u toho pár hodin sedět občas jsem to jedním okem sledoval a přišlo mi to jako švanda. Rozhodně to vyzkouším, jsem rád ze si platím plusko, protože tyhle hry jsou mimo mě a nakonec jsem za ně rád.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Zdarec, mám dotraz ohledně psn. Mám us učet na kterém hraji a cz učet na dlc apod a tak se chci zeptat jestli je nějaký problém kdybych si aktivoval psn na us učtu. Měl bych normálně mít možnost hrat multiplayer a stahovat měsíční hry zdarma ne? Radši se zeptát než abych udšlal nějakou blbost, ale předpokládám že by to mělo jít. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Co čekáte za překvapení? Tento měsíc mělo Gold taky vcelku pecka nabídku, SONY k tomu výročí a co dali? :-D

Ano někteří opět budou rýpat co by člověk chtěl za cca 100,- měsíc, ale vzhledem k nabídce Mrkvosoftu by se mělo/mohlo Sony vzpamatovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj muzete me rict pokud bych chtel vyzkouset PS plus chce to po me udaje o plat.karte. Je moznost jej zkusit a nezadavt tyo citlive informace nekam do systemu? V pripadedobijecich kuponu - playstation Live Cards jdou pouzit na uziti PS plus uctu a nasledenm kupovani her apod bez uziti plat.karty? Jak funguje uziti ps live cards co musim mit za udaje abych ji mohl pouzit?[h=3][/h]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec, tak jsem tak procházel google a narazil jsem na toto:

Ps4

Bedlam

Zombie Vikings

Ps4/Ps Vita

Grim Fandango Remastered

Ps4/Ps3

Resident Evil HD (I own this game already)

Ps3

Watch Dogs

Ps Vita

Freedom Wars (This would be a good one here)

http://www.gamefaqs.com/boards/691087-playstation-4/72178721

Může to někdo potvrdit nebo vyvrátit ? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec, tak jsem tak procházel google a narazil jsem na toto:

Ps4

Bedlam

Zombie Vikings

Ps4/Ps Vita

Grim Fandango Remastered

Ps4/Ps3

Resident Evil HD (I own this game already)

Ps3

Watch Dogs

Ps Vita

Freedom Wars (This would be a good one here)

http://www.gamefaqs.com/boards/691087-playstation-4/72178721

Může to někdo potvrdit nebo vyvrátit ? :D

narazil jsi na clanek na spekulace uzivatelu, techto veci je plny reddit atd. Vetsinou jsou to prani,ktera se nesplni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu