Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PlayStation®Plus


nepster

Recommended Posts

Kouken9 : vše velkým?

A s tou blokaci na 24 hodin je to jak?

https://support.us.playstation.com/app/answers/detail/a_id/243

No já bych řekl, že musíš po každým pokusu o nákup nebo o změnu údajů čekat 24 hodin, než se ta změna projeví. Pokud to během té doby zkusíš znovu, tak ti běží dalších 24 hodin.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, neví někdo náhodou co bude další PS+ hra?...

První je tato informace zveřejněna vždy na PS Blogu: http://blog.eu.playstation.com/ (na kterém teď mimochodem proběhl velký update), na terém je na hlavní stránce odkaz na vždy aktuální nabídku her pro tento měsíc. Tudíž, pokud to nenajdeš tam, tak to ani nikdo z nás nebude vědět :D A jak psal Valis, možná PayDay2... ;)

E: Ještě jedna možnost, jak zjistit, které hry nejpíše dostaneme a nedostaneme, je, pročítat komentáře pod tímto příspěvkem na blogu ;) ale jsou to též jen spekulace, dokud to sony na blogu nezveřejní

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím.. měl bych uplně laickou otázku protože to stále ne a ne pochopit celý princip účtů a PS+, doufám že dotaz pochopíte:

Na mém PS4 jsou 3 účty (můj - primární na kterém chci platit PS plus a stahuji přes něj hry, bratrovo - který jen hraje mnou nastahované hry a využívá PS+ které platím já, a "14 denní free účet"- který byl založen za účelem "nouzového" 14 denního free PS+)...na třetí účet jsem zadal Billing information ohledně PS+ 14 days free, a zadal kreditku. Nicméně, jsem si neohlídal automatické obnovení a zaplatil se měsíční PS+. Ok tedy říkám si, tak sem se spletl, odhlásil jsem kreditku a automatikou obnovu a chtěl jsem si zahrát Dont Starve (které je staženo na primárním, mém účtě)...jenže nefunguje (Application has expired). Myslel jsem, že pokud je PS+ zaplacené, půjdou na každém účtě hry stažené v PS+ nabídce. Zkoušel jsem proházet na profilech aby byl vždy jednou primární, jednou ne a stále to nejde.

Dotaz (1) tedy, jak je to s stáhnutými hrami v PS+ nabídce na jiných účtech? Pokud vydržím měsíc a zaplatím si PS+ na svém primárním účtě (mém), půjdou zde i hry, které byli v předchozí nabídce PS+?

Dotaz (2) : Pokud si tento měsíc stáhnu (pravděpodobně) hru Dead Nation na "14 days free účtě", půjde po jeho smazání hrát i na ostatních účtech?

Dotaz (3): Není nějaký způsob jak zprovoznit hry z PS+ z předchozích měsíců na dalších účtech ikdyž mám PS+ zaplacené?

Dotaz (4): A není nějaký způsob, jak převést zaplacené PS+ na jiný účet, s následným smazáním účtu, kde je nyní zaplacené PS+?

Doufám, že jsem vše popsal srozumitelně. Hold, chybička se vloudila a nejspíš jediný způsob je oželet 180 Kč a vyčkat další měsíc

Odpovědi typu použij lupu nebo Google si prosím nechejte. Jednak jsem to Lupou zkoušel a odpovědi jsem nenašel a za druhé, i Google neví všechno :)

Děkuji moc za odpovědi

Edit: četl jsem to po sobě a pro lepší orientaci jsem si vyhrál s barvičkami :)

Upraveno uživatelem neocar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 - hry z jiného účtu můžeš hrát pouze tehdy, pokud je tento účet (na kterém jsou hry stažené) nastavený jako primární.

2 - pokud účet smažeš, hry hrát nepůjdou.

3 - pokud jsi hru z předchozích měsíců nestáhnul, už k ní přístup nemáš.

4 - není. Hry se z účtu na účet převádět nedají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud nemáš momentálně aktivní plusko na tom svém hlavním účtu, tak ti nepůjdou spustit ani pluskové hry zdarma, které máš přes tento účet stažené. Až si na něm plusko znovu aktivuješ, tak ti zase všechny hry, které máš přes něj stažené, poběží. Stažené hry přes ten free účet můžeš analogicky hrát pouze po dobu aktivního pluska na free účtu. Stažené hry nelze žádným způsobem převádět mezi účty, proto je rozumné mít plusko aktivní stále pouze na jednom účtu a tam si tvořit kolekci PS+ her.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě jde oto, že i na svém primárním (osobním, nejvíc využívaném) účtě mám nastahované všechny hry z PS+ nabídek, je nastaven jako primární nejdou hrát ony nastahované hry, ikdyž jiný účet zaplatil PS+... ani na tom, který zaplatil PS+ nejdou hrát hry, které byli staženy v akci PS+ na jiném, primárním účtě ...tedy přesně naopak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď se v tom trochu ztrácím, tak sorry, jestli odpovím na něco co už chápeš, nebo co bylo již zodpovězeno :)

Pokud máš tu hru staženou na 1. účtu, na kterém ti PS+ vypršelo, nepůjde hrát ani z 2. na kterém je momentálně PS+ aktivní (musíš si jí stáhnout přímo na něm).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky pánové, nejspíš už to chápu :) potom pak ještě budu muset vyřešit bráchovo účet, kterej se jen "veze" na vlně PS+ a Ps+ her..nevěděl jsem totiž, že stažené PS+ hry po ukončení nabídky půjdou spustit jen na tom účtě, kde byli staženy :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky pánové, nejspíš už to chápu :) potom pak ještě budu muset vyřešit bráchovo účet, kterej se jen "veze" na vlně PS+ a Ps+ her..nevěděl jsem totiž, že stažené PS+ hry po ukončení nabídky půjdou spustit jen na tom účtě, kde byli staženy :)

No vidím, že jsi v tom už pěkně zamotanej:) Pokud pojmem "ukončení nabídky" myslíš to, že daná hra je v IGC nahrazena novou hrou, tak je to přesně tak, jak píše valis1. Jinak koukám, že tě ten "14denní free účet" přišel celkem draho. Hold není nad to ušetřit;)

Free účet smaž, na bráchův účet nešahej a obnov si PS+ na to svým hlavním účtu, kdes ho měl celou dobu. Kup si roční předplatný a pak číhej, až bude na storu nějaká výhodná nabídka na roční předplatný a kup si ho do zásoby. To je prověřenej způsob, jak ušetřit ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cena PS+

14ti denní Trial* Zdarma**

1 Měsíc 180,00

3 Měsíce 390,00

12 Měsíců 1299,00

Za stejnou cenu, jako stojí roční předplatné PS+ si ani nekoupíš novou hru. Určitě se to vyplatí kupovat na delší dobu, budeš mít tolik her, že to ani nebudeš stíhat hrát. Jen si počkej na nějakou akci, jak říká kjuler. Možná bude někdy na jaře, ale určitě by měla být na konci prázdnin/začátku školního r.. Bývá rok/1000 nebo třeba teď naposledy byla akce rok/1300 (normální cena) + měsíc zdarma (nebo 2 měsíce?, teď nevím..)

E: tak teda 3 měsíce zdarma, už si to nepamatuju :)

Upraveno uživatelem nepster
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nepster: bývá to +3 měsíce zdarma, což se v podstatě rovná té akci rok/1000 po přepočtu ceny na 1 měsíc.

Pokud mě paměť neklame, tak za poslední 3 roky ta akce na roční předplatný vždycky jednou za rok byla, ale pokaždé v jinou dobu, takže těžko tipovat, kdy s tím letos přijdou.

Upraveno uživatelem kjuler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych se zeptat.... Tet mám PS+ do prosince 2014 ,když koupím "aktivuji" další roční předplatné ,než vyprší to stávající ,tak jestli se mi to přičte k tomu stávajícímu? Kdyby byla nějaká akční nabídka,tak jestli se to dá koupit do zásoby ,nebo musím počkat až to stávající vyprší?

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu