Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PlayStation®Plus


nepster

Recommended Posts

Zdravím mám dotaz. 

Prodávám PS4, na kterým mám dva účty. Jeden svůj vlastní, na kterém mám členství PS Plus a druhý, se kterým jsem nakupoval hry a sdílel s kamarádem. Oba jsou primární.

1.) Lze členství PS Plus přenést na další vytvořený účet?

2.) Na sdíleném účtu mám nastavenou kartu pro nákup na PS Store, jak jí vymažu?

3.) Co vše udělat při prodeji konzole? 

Předem díky za odpovědi :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) členství ani jiný zakoupený obsah přenášet na jiný účet nelze.

2) https://www.playstation.com/cs-cz/get-help/help-library/store---transactions/payments---refunds/how-to-use-your-playstation-4-to-delete-card-details/

3) (Settings) > [initialization] > [Restore Default Settings

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, LUKY7 napsal:

1.) Co když se zanechá účet se zaplaceným PS Plus a jen se vytvoří nový účet? 

3.) Nesmažou se tím hry na disku?

1) pokud bude ucet v konzoli nastavenej jako primarni, vsechny ucty v konzoli budou diky ps+ moct hrat online

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za reakce.

Nakonec jsem to udělal tak, že jsem ponechal všechny účty (první s členstvím PS Plus a druhý, na kterém jsou hry) a odhlásil jsem je z PSN.

Snad se s těmi účty nic nestane, když nebudou přihlášený na PSN. 

Ještě by mě zajímalo: Kdybych si náhodou zase koupil PS3/4, je možnost se přihlásit na svůj účet (ten první s PS Plus) a nastavit si ho jako primární?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Ano registrace(vytvoření účtu) je samozřejmě zdarma a provedeš ho třeba přímo v konzoli. Kartu to po tobě bude chtít v případě PS plus i na těch 14 dní kvůli ověření jinak pak jen na nákupy. Samozřejmě za free ti to nic nestrhne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, SAIXX napsal:

Ano registrace(vytvoření účtu) je samozřejmě zdarma a provedeš ho třeba přímo v konzoli. Kartu to po tobě bude chtít v případě PS plus i na těch 14 dní kvůli ověření jinak pak jen na nákupy. Samozřejmě za free ti to nic nestrhne

ale ja nevlastnim žadnej učet v bance,kartu nemam,tak že to asi nepujde udělat co

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

No jedině koupit něco jako je blesk peněženka nebo jak to je. Ostatní budou asi moudřejší jelikož já toto nepoužívám. Bez karty pouze vytvoříš účet ale bohužel bez ní nepůjde ani to 14 denní zdarma



A necituj předchozí příspěvky...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, taurus napsal:

Kup si kupon Playstation Plus a ten 12 miestny kod zadas priamo v konzole. Zaloz si cesky ucet a kup si ceske plusko na 1 rok. Nemusis riesit ziadne platobne karty a pod.

prosimtě kde založim učet a kde koupim to plusko na rok,mužeš mi sem poslat link na tu registraci a potom taky na to plusko atd,..diky moc

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu