Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[PS4] Cenové akce - Diskuze!


nepster

Recommended Posts

https://www.electroworld.cz/sony-ps4-ps4-herni-konzole-1510106035

PS4 Pro + GT sport 8724,- a doprava navíc zdarma....za chvíli to bude bundlováno k happy mealu v McDonalds

 

A možná pro někoho zajímavá

Limitka star wars battlefront II edice ps4 pro za 9490,-

https://www.czc.cz/playstation-4-pro-1tb-star-wars-battlefront-ii-limited-edition/224209/produkt

 

EDIT: momentálně nedostupné nebo už dražší, ale zkuste koukat....třeba bude zase dostupné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Lidi, ja chapu, ze “novejsi” je jako vic “cool”, ale zatim, co vim, tak ta edice, kterou propagujete jako “nevahat a koupit”, slovy cisel 7116B, je verze, kde se delaly takovy opatreni, aby se snizily vyrobni naklady. Nerikam, ze je to spatne, ale ve vysledku muze byt starsi revize hardwarove “trvanlivejsi”. Jako zakaznikum vam to muze byt celkem jedno, pokud se neobjevi jina zavada, tak ty konzole patrne umrou az ve chvili, kdy uz je davno mit nebudete, ale chcete-li byt “cool”, tak si radeji v obchodech najdete starsi revizi - ne vzdy znamena novejsi lepsi. Ale jinak mir, bratri konzolisti, muj prispevek nema za cil rozpoutat bratrovrazedny boj, furt je to jen kus plastu, trosku ekocinu a medi, nic vic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak....já nevím, jestli toto konkrétně někdo až tak řeší.....cena 8444 mi ovšem přijde natolik dobrá, že neváhat a koupit prostě platí ať je to revize taková či maková.....To není míněno jako oponentura, ale že si myslím, že toto fakt netřeba řešit.....

P.S. Kdyby někdo chtěl vyzvednout tu star wars verzi v avion shopping parku v brně osobně, tak tam mám jednu krabici bloknutou....tak do sz případně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Martinoslav napsal:

Lidi, ja chapu, ze “novejsi” je jako vic “cool”, ale zatim, co vim, tak ta edice, kterou propagujete jako “nevahat a koupit”, slovy cisel 7116B, je verze, kde se delaly takovy opatreni, aby se snizily vyrobni naklady. 

A mas k tomu nejake podklady nebo kde se tato zprava objevila?zvazuju upgrade na PRO a az do ted jsem si myslel ze jediny rozdil ve verzich je datum vyroby..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 2. 1. 2018 at 19:42, ScoRPys napsal:

@Smartmax nemáš tam ještě tu jednu bloknutou krabici náhodou? :D

To mě štve, že mi to uteklo :(

Jen  k tomuto: ScoRPyse jsem kontaktoval, nabídky využil a konzoli si vyzvedl. Tak ať slouží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 8. 1. 2018 at 13:33, elmaniaKain napsal:

Potvrzuju cena Switchka s červenejma Joyconama + Mario Odyssey za 7 467,-. Varianta s barevnými Joycony, bez hry za cca 6800,-. Platí pro všechny Globusy. Chtěl sem psát pod Nintendo, ale není tam žádná stránka na akce.

Ahoj, je to stále aktuální? Nevíte někdo? :) Za 6800,- bych ho klidně vzal i z Globusu. Super cena. :) Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu