Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[PS4] Cenové akce - Diskuze!


nepster

Recommended Posts

radek1993: Čeho by jsi se bál? Už tady bylo několikrát řečeno, že je to seriózní. Jen dodrž instrukce běžné pro přebírání balíků, které píší i v e-mailu. Než převezmeš balík, zkontroluj, že obal není nikde poškozen. Kdyby byl, tak rozbalit hned na poště a sepsat protokol.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně vůbec ničeho se neboj. Dneska jsem si konzoli vyzvedával. Akorát teda vidět dodávku narvanou, až po střechu a konzoli téměř dole mi nedělalo moc dobře. Ale balík byl neporušený a krabice taky ne, takže nebylo co řešit. Teď už hraju a vše funguje jak má. Takže za mě ještě jednou super koupě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ze zvědavosti jsem na ty inzeráty reagoval a žádné odpovědi se mi nedostalo. Chtěl jsem jenom vidět fotku (nejlépe jak vypadá 150 ks) a od jaké firmy je vystavena faktura. Rozhodně bych neposílal peníze na účet. Na druhou stanu je tam možnost dobírky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové není potřeba kupovat jen na Aukro, stačí zajít do PT- Eletro sice bez Minecraft, ale také super cena. 8799,-

Edit: na splátky včetně RP (recyklační poplatek) je to 8.809,-

Hotově za 11.009,-

225m.jpg

Upraveno uživatelem mikas_cze
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu