Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[PS4] Cenové akce - Diskuze!


nepster

Recommended Posts

Ikdyz to neni PS4 akce tak si myslim ze nejlepsi akce ted byly na xbox one (hlavne v US) mit konzoli se 4mi hrami free xbl live za 350 dollaru. Byt v americe tak si to koupim. (nerad to rikam :lol: #FuckXbox :lol: )

V tescu v Karlových Varech před měsícem neměli ani jednu hru na ps4 a na trojku tam maji 5let to stejné :-D a drahé :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to trochu ot ale jaký je rozdíl mezi bf 4 normálním a premium edici? Vyplatí se?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč se na tohle ptáš? Tohle je zrovna tak de*ilní dotaz, zě to ani není možný. Vyhledání ti zabere 2s a hned v prvním odkazu se to dozvíš.

♥♥♥♥♥ní dotaz to možná je ale tvoje odpověď je ještě ♥♥♥♥♥nější jakožto uživatele diskuzního fóra ,nebýt to diskuze ale článek neptám se.

Ostatním děkuji za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, našel jsem tuto akci co si o tom myslíte? Doprava do čr pouze při platbě předem, jak by to bylo se zárukou netuším, je uvedena 2 roky. Zda je to seriozní obchod posuďte sami...

http://www.lacne-nakupy.cz/herni-konzole/sony-playstation-4-500-gb/

Tak ještě jsem psal na podporu:

Dobrý den, měl bych zájem o konzoli playstation 4 500gb, jak dlouho vaše akce potrvá? A jaké jsou podmínky připadné reklamace, když nemáte výdejní místa v čr?

Chat začal

Veronika se připojil do chatu

Veronika

Dobrý den, akcia trvá do 10.12.2015 alebo do vypredania zasob. Zaruka je 2 roky a je možne ju uplatnit v autorizovanom servise alebo priamo u nas po zaslaní

Upraveno uživatelem Shumanic
Více info
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu