Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[PS4] Cenové akce - Diskuze!


nepster

Recommended Posts

Těch 599 Kč za hru není výkupní cena, je to prodejní cena v JRC preowned. Já jsem to udělal tak, že jsem si v JRC koupil Order a Need for Speed, obojí po 599 Kč, a hned jsem si zarezervoval Fallout 4. Obě hry teď mám doma, Order dohraju o víkendu :) V úterý jim ty hry přinesu a oni mi dají Fallouta, mám podepsanou předkupní smlouvu.

Prodavač mi už v úterý nabídl Battlefront, ale asi to začali inzerovat až teď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar chlapi, chtěl jsem bych se optat na tuhle akci o které píšete. kdybych jim donesl Knack a Destiny PS4 verzi, tak dám jen korunu a oni mi předobjednají Fallout 4 nebo SW Battlefront? Bylo by taky možné využít této akce s tím že jim donesu jednu hru v hodnotě 599,- a 2 hry každá v hodnotě 299,-? Děkuji za odpověď, pročetl jsem tady celé téma, ale pořád se mi tomu nechce věřit...

Velmi děkuji :)

Upraveno uživatelem Shumanic
uprava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar chlapi, chtěl jsem bych se optat na tuhle akci o které píšete. kdybych jim donesl Knack a Destiny PS4 verzi, tak dám jen korunu a oni mi předobjednají Fallout 4 nebo SW Battlefront? Bylo by taky možné využít této akce s tím že jim donesu jednu hru v hodnotě 599,- a 2 hry každá v hodnotě 299,-? Děkuji za odpověď, pročetl jsem tady celé téma, ale pořád se mi tomu nechce věřit...

Velmi děkuji :)

čau takhle to nefunguje... ty hry musí být v jejich preowned prodejní hodnotě 599,- . Btw. mám trochu strach že tu akci stáhnou :D mají na webu napsáno že to můžou ukončit bez udání důvodu. Btw. ve středu si taky půjdu do jrc zapsat smlouvu - mám to rezervovaný jen telefonicky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

včera byl poslední den na fallout kdy se to dalo udělat. last of byl za 699 ale watch dogs jenom 499 tak to nevzali

jo pro mě z nepochopitelnýho důvodu mají watch dogs na PS4 za 499 a na PS3 za 699 :D mělo by to být naopak :D btw. Watch dosg je suprová hra, nechápu proč to sklidilo takolik hejtů. Mě to baví nehorázně, nic moc jsem od toho nečekal takže příjemné překvapení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CoD Black Ops 3 za 1.249,- Kč

http://www.kasa.cz/hra-activision-playstation-4-call-of-duty-black-ops-3-en-87728em/

A taky tam mají PSN Live cards (nabití peněženky) 1000 kč za 899,-Kč

http://www.kasa.cz/predplacena-karta-sony-pspgo-ps-vita-ps3-ps4-psp-v-hodnote-1000-kc-ps719238997/

Osobně jsem tam před chvilkou bral BO3, 2 live cards a stálo mne to 3.087,- kč. A to se vyplatí :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu