Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[PS4] Cenové akce - Diskuze!


nepster

Recommended Posts

  • Moderators

Tohle je poslední upozornění na to, abyste se svými příspěvky drželi tématu, jehož název je "[PS4] Cenové akce - všechny sem!" a jehož hlavní a jediný účel je v tom, abyste informovali o zajímavých cenových akcích a slevách.

Diskuze o tom, komu, co a jak moc hučí, jak funguje to a ono a jestli s tím je spokojen apod. nepatří sem, jen tu zbytečně zvyšují počet stránek tématu, odvádějí pozornost od jeho podstaty a ztěžují hledání informací, které by se tu měly dát najít. Diskuze o hlučnosti konzole směřujte do sekce "PS4 Hardware", stejně tak jako každou další diskuzi mimo toto téma do příslušné sekce, odpovídající dané tématice.

Až najdu čas a pořeším důležitější věci, tak to tu pročistím a jak to tak vidím, tak z 97 stran udělám tak 20 ;)

Dělejme si to tu příjemné a užitečné pro nás, pro komunitu a pro nově příchozí.

Nové koště nově mete a v mém případě se na to lze spolehnout ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zakoupil jsem take novou revizi, a jsem velice spokojen. Konzole i pri vetsi zatezi nejde moc slyset, takze tato revize je velice povedena. :)

Assassin: Napsat takovou věc 6 minut potom, co moderátor nad tebou upozorňoval na off-topic příspěvky? Tak to už chce pořádnou dávku odvahy a drzosti.

ceCko: O žádnou drzost nejde, měl jsem to rozepsané přes mobil, tudíž jsem si nevšiml toho, že drak3go přidal výše zmíněný příspěvek. Do teďka jsem o něm nevěděl.

Upraveno uživatelem ceCko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec lidi, zrovna držím Tesco leták a vidím PS4 500GB za 7590 Kč. Leták platí od 2.12.2015, ale akce s PS4 začíná již 1.12.2015 :)

Přikládám odkaz: http://www.itesco.cz/cs/detail-produktu/herni-konzole-sony-playstation-4-64843/

Upraveno uživatelem Happynarium
Přidán odkaz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

popravde mohli by jste uz jit doprdele s tou hloucnou konzoli, i kdyz drag3go napise,nepiste sem o tehle kravinach,stejne se najdou ♥♥♥♥♥ove co o to musi psat a bohuzel se jim i stavam ja,ze sem musim reagovat

Assassin: příspěvek smazán a uděleno upozornění. Příště takový příspěvek jednoduše nahlaš a já se už o to postarám :thumbup:

Upraveno uživatelem Assassin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I přesto že jste byli důrazně upozorněni na zákaz off-topicu v této sekci, tak přesto se stále množí příspěvky o hlučnosti konzole v tématu "PS4 cenové akce". Naposledy promazáno, poté se tato aktivita bude řešit jiným způsobem.

Upraveno uživatelem Assassin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu