Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[PS4] Cenové akce - Diskuze!


nepster

Recommended Posts

Díky PS+ je sleva ještě větší -10% =) viz. TIP

Bloodborne = 23,99$

Metal Gear Solid V = 29,99$

Until Dawn = 23,99$

Life Is Strange Complete = 9,99$

Just Cause 3 = 35,99$

FIFA 16 = 29,99$

Need For Speed = 23,99$

TIP: Nevím jak to funguje, ale když si vlezu na US PSN a dám do mechaniky COD:AW ---> MP tak mi to nabídne PS+ trial na 2 dny už jsem to takhle udělal snad 3x - 4x takže tam musí být nějaký reset kdy o ten trial zažádat znovu.

Upraveno uživatelem drak3go
Příspěvek na tvým se necituje
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak taková menší užitečná informace když člověk bude mít útratu min. 100$ tak dostane z5 15$... končí 1.3 neodolal jsem a nakoupil CoD BO3,Batman AK,NFS,Life is strange,Everybody's Gone to the Rapture (107$) tak jsem zvědavý kdy dostanu kupon na 15$ neboť podle diskuze na redditu to posílá sony až toho 1.3, ale vzhledem k tomu že už jsem dostal od sony 10$ za nic tak myslím že nebude problém že jsem z ČR.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

miz012: Je to přesně tak. Akorát jsem nevěděl jestli vyšel samostatný Language Pack jako u ruský nebo francouzský verze. Který je mimochodem ke stažení na Storu. Nebo jestli to bylo jako součást updatu. To je ve finále jedno, hlavní je to, že to přineslo češtinu i do preview verze, která měla původně pouze anglický jazyk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu