Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[PS4] Cenové akce - Diskuze!


nepster

Recommended Posts

  • Moderators

To je podle mě největší problém takových prodejen. Mají nějaký určitý množství (samozřejmě pokud vůbec mají) a když není tak smůla. Čekají na další dodávku, která ale jak jinak bývá většinou po akci [emoji3]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lazyman: až půjdeš zase na nákupy nemohl bys mi ho tam vzít a poslat poštou za 1100 doporučeně ? Když tam pojedu z Trutnova, tak dám další 300 za benzín.

ja bohuzel nejsem z HK, chodil jsem tam na fimku a mel dnes statnice, tak jsem si po nich jel udelat radost, o te dalsi akci 20% jsem se dozvedel az na pokladne kde na me vybafla tuhle cenu, samozrejme jsem nic nerikal, protoze jsem si myslel, je to nejaka chyba pokladny :D .... Az pak koukl na uctenku a tam byla sleva 20 % Gaming day

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A byl bys ochoten jednu vzít a poslat doporučeně za těch 1100,-, kdyby ji měli ? Prachy pošlu, jak dáš echo že ji měli. (případné feedbacky mam na GB pod stejným jménem)

Upraveno uživatelem drak3go
Příspěvek nad tvým se necituje
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A byl bys ochoten jednu vzít a poslat doporučeně za těch 1100,-, kdyby ji měli ? Prachy pošlu, jak dáš echo že ji měli. (případné feedbacky mam na GB pod stejným jménem)

Kamo jsem ochotnej jít do toho, když mi pošleš 1200. Jinak se s tím nebudu tahat

Takhle... Určitě to nebudu dělat z dobrý vůle. Jedu tam na motorce a určitě to zbytečné nepotahnu. Tobě ušetřím 3 kila a mně z toho vypadne dvacka ne? Po kilu kazdej a pošlu to

Upraveno uživatelem eRik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu