Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

South Park The Stick of Truth


andree

Recommended Posts

Díky, hned to teda stahnu. Na tu hru se těším. Jaká je?

PS: Našel jsem hru ve 4 linkách, přes které to stáhnete zadara maximální rychlostí, kdo je chce, tak mi napište PM. Tady je myslím dát nemůžu. Je to rip pro RGH, JTAG.

Upraveno uživatelem Dupenka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Nechtělo se mi zakládat nové téma kvůli PC verzi (kterou hraju), tak píšu alespoň prvotní dojmy sem: Hra je naprosto parádní, čekal jsem dobrou hru, ale dostalo se mi do rukou naprosto vynikající RPG s klasickým humorem South Parku. Spousta side-questů taky prodlužuje samotnou herní dobu, což určitě využijete po dohrání (dle mého názoru) naprosto délkou ideální a fajnové kampaně (resp. hlavní quest - The Stick of Truth).

Abych to shrnul - hra jednoznačně stojí za to, minimálně pokud jste alespoň trochu fanoušek South Parku :)

Upraveno uživatelem spenat
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Tak mám víceméně dohráno (jak už jsem psal, na PC, ne na Xboxu), zbývá mi akorát quest "Hide&Seek" - najít 7 schovaných děcek v South Parku (mám zatím 3 :D ), každopádně takto momentálně vypadá moje postava (mimo zbraně, nakonec jsem koupil katanu) :D

Před plastikou nosu :D

pVHIzQCl.jpg

Po plastice nosu :D

JHspHSGl.jpg

Upraveno uživatelem spenat
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Můžete prosím někdo poradit, jak tuhle hru spustit?

Stáhnul jsem, rozbalil a mám dva soubory:

complex-south.park.sot.dvd

complex-south.park.sot.iso

Jak teď prosím dál pokračovat?

Mám v PC programy: iso2god, horizon.

Není problém si převést část externího hdd v xboxu na jeho formát.

Rozjel jsem gta v podle návodu, ale tady zkouším různé varianty a hra pořád nejde, můžete mi teda prosím napsat postup, co dále udělat se soubory, které mi vznikly po rozbalení rarů?

Díky moc předem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžete prosím někdo poradit, jak tuhle hru spustit?

Stáhnul jsem, rozbalil a mám dva soubory:

complex-south.park.sot.dvd

complex-south.park.sot.iso

Jak teď prosím dál pokračovat?

Mám v PC programy: iso2god, horizon.

Není problém si převést část externího hdd v xboxu na jeho formát.

Rozjel jsem gta v podle návodu, ale tady zkouším různé varianty a hra pořád nejde, můžete mi teda prosím napsat postup, co dále udělat se soubory, které mi vznikly po rozbalení rarů?

Díky moc předem.

O dost vhodnější by bylo, kdyby jsi tady všem raději napsal jak jsi postupoval a co jsi zkoušel, než se jenom ptát, co mám dělat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 year later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu