Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gta v


RiderMaza

Recommended Posts

Ahoj, mam dotaz ohledne letiste. Jak na to, abych nemel po vstupu na letiste v los santos policejni hvezdicky? S trevorem jsem udelal skolu letani na letisti a nic...dik

Za Trevora to nejde pouze za Michaela a Franklina máš na mapě že si můžou koupit Hangar na letišti.Trevor ne :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
Hledam tri rozumne hrace, kteri by se chteli pustit do Mastermind challenge nebo si obcas jen zahrat GTA online. Idealne nekdo nad 18 let, kdo ma v poradku psychiku a hry jsou pro nej predevsim zabava :)

Nick mam na psn stejny jako tady..

to se divim že s náma hraješ :D :D :D korva :D

už jste někdo hráli po tom novém updatu Felony a Finance a blablabla? jaký to je? nejde mi se dostat do hry, zřejmě nejdou servery/jsou přetížený

Upraveno uživatelem perry
jsem kaket
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nový update přináší možnost vytvořit firmu, potřebuješ zakoupit kancelář.

Cenově se liší pouze lokace a výhled s apartmánů směrem ven.

Doporučuji střední cestu. Interiér jsi zařídis podle sebe.

Potom na public session kupuješ informace o zásilkach které potom loupis převážís do svého skladu kde je prekupnikum prodavas dále.

Kdyby někdo chtěl hrát poradit stačí napsat

Sent from my D5803 using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nikde som nevedel nájsť info.. keď kúpim kanceláriu a sklad, mám možnosť pašovať tovar (robiť sell missions).. môžem tak robiť pomocou nákladného auta, lietadla a lode.. sú tieto automaticky k dispozícii, keď kúpim warehouse? viem, že je možné ich upgradovať na obrnené, ale musím ich aj najprv kúpiť alebo sú automaticky k dispozícii so skladom? pretože ak nie, tak sú to ďalšie náklady (HVY Brickade 1.1M, Titan 2M, Tug 1.3M)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
  • 3 months later...
  • 3 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu