Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[XONE] Cenové akce - všechny sem!


hackys

Recommended Posts

před 17 hodinami, Dj512 napsal:

https://www.czc.cz/hra-forza-horizon-3/201028/produkt Kluci tady jsem našel FORZU HORIZONT  3 za pěkný peníz sice je psáno že  Tento produkt lze objednat pouze s herní konzolí!  ale i tak jsem to zkusil třeba to příjde :D

Tak jsem to zkusil a přesně za 18 minut mi přišel mail, že si tu konzoli fakt musím koupit (schválně jsem i rovnou zaplatil). Tak to moc nevyšlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, hrdas napsal:

Jde vám koupit za těch 20,- gold na měsíc? Já už to zkoušel asi 20x a vždycky to napíše chybu.

Nejde. Psal jsem si se supportem, prý je problém u nich a řeší to, ale bavili se se mnou jak s ♥♥♥em, co nerozezná Firefox od Chromu, tak nevím, jak moc pravdivý ty informace byly. Ten první mi dokonce tvrdil, že to není Gold, že to jen zpřístupní Black Friday slevy dřív. :D Zkus jim napsat taky (já psal přes chat), čím víc lidí je s tím bude otravovat, tím dřív to budou chtít mít z krku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, Hanysek.h napsal:

A kde to hledáte Gold za 20,- já to tam mám na měsíc za 149,- 3 za 499,- a 12 za 1499,- díky za radu taky bych to využil.

 

před 9 minutami, Martinoslav napsal:

Kde je gold za dvacku? :)

Na webu (a asi i na XONE, u mě na X360 jsou normální ceny bez slevy), když se nějak proklikáš k nákupu Golda, skončíš na stránce https://www.microsoft.com/cs-cz/store/p/xbox-live-gold/cfq7ttc0k5dj/000C, kde vidíš 149CZK, ale jakmile klikneš na "Připojit hned", ukáže se ti 20CZK (na US účtech $1, na UK libra atd.). No, jenže M$ má nějaké problémy a když teda chceš zaplatit, vyhodí ti to chybu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu