Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
hackys

[XONE] Cenové akce - všechny sem!

Recommended Posts

Upresnim vam tu akci vymena v JRC na Far cry 5.

Pro zakladni verzi hry staci zalozit predobjednavku na nektere z prodejen a rict ze chcete tuto akci vyuzit.

V den vydani potom donesete dve hry z nichz kazda je alespon za 599,- v prodejni cene v bazaru JRC , pri predobjednani tam muzete nahlasit jake hry prinesete, ale je to jen z ciste informacniho hlediska, pokud se do vydani cena zmeni pod 599,- tak nelze uplatnit.

Pro verzi s batohem jsou to dvě hry alespon za 799,- jinak plati to same co vyse :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky
V 13. 3. 2018 at 8:42, okajos napsal:

no nevím jestli zrovna ten Dying light budou prodávat za 799....ale když myslíš..:)

Takže pro potvrzení,dali mi v JRC Far cry 5 Deluxe edition za bazarovky Dying light a Mortal combat Xl  + 1 kč. :)

IMG_20180327_140838.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Chtěl jsem si aktovovat live jak je teď v akci na 3 měsíce, ale při platbě mě to hodilo na cenu 399,- musím počkat až mě dobehne aktuální členství a nebo ke toto pouze pro nové členy. Případně mužu si to koupit “jako dárek” a potom kód Zadat ba můj ucet? Mate zkušenost pls? Dik

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pravidla velikonoční akce na Xbox Live

*Sleva na Zlaté členství neplatí pro stávající předplatitele. Nabídka platí 27.3.2018 – 9.4.2018 ve všech zemích, kde je dostupná služba Xbox Live, s výjimkou Quebecu. Po uplynutí reklamního období předplatné pokračuje za měsíční ceny platné v daném okamžiku (mohou se změnit) a navíc platné daně, nebudou-li zrušeny. Nabídku lze na každém účtu využít pouze jednou.

Jestli půjde hru koupit jako dárek a kód využít na vlastním účtu později resp. po 9.4., to nevím.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Na Marketplace je nyní zdarma DLC k Dead Space 2 - Severed - https://marketplace.xbox.com/cs-CZ/product/Dead-Space-2-Severed/5309800b-4714-456c-a083-56ba4da94c11

Vzhledem k tomu, že Dead Space 2 bude za chvíli zdarma v rámci Games With Gold, tak by se to někomu mohlo hodit.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu