Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

20th Playstation


kasaco10

Recommended Posts

  • Odpovědi 329
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Drtivá většina, co vyřvává, jakej o to má zájem v různých soutěžích apod.....na tom chce jen a pouze vydělat prodejem na ebay. Kdo tvrdí, že chtěl jen vyhrát či koupit konzoli a teď to háže na bazoš, sem a já nevím kam ještě a tvrdí, že ani nevěděl, že o to je takovej zájem....hraje divadýlko. Prodeje na ebay jsou to, proč je o to teď takovej zájem. Mediální masáž je výborná věc, když chcete vyhnat cenu něčeho nahoru. Toto téma tady a desítky dalších všude po netu. Facebook, Google, kterej je tím krmenej a předpoklad, že ta konzole už nebude brzo k sehnání, Vánoce, touha utrácet za takovouto věc, načasování vydání této limitky apod. Jak ceny klesnou, bude těch konzolí na ebay dost a dost a ceny půjdou ještě dolů, jak se všichni budou bát, že na tom nevydělaj ani tolik, aby se jim to vůbec vyplatilo na ebay dávat. Mimochodem, počkejte až skončí měnová intervence ČNB...budeme všichni čučet, za kolik jsme nakupovali elektroniku.

Ne nadarmo jsou z toho vyplesklí nejvíc studentíci, které vývar 30k dovádí k naprostému šílenství. Já bych takovou věc naprosto s přehledem rozbalil a umístil do nějaké speciálně upravené police....třeba i s nasvícením apod. Ale zrovnatak si stokrát víc vážím té maminy, která upekla v soutěži dort a udělá tou konzolí radost dětem pod stromečkem.

A osobně si tipnu, že nějaká barevná obdoba této limitky bude časem běžně k dostání.

Upraveno uživatelem Smartmax
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jsem tuto situaci vyresil po svem, a to tak,ze jsem si sehnal usa version a evropskou. Evropska se proda a ta mi zaplati tu americkou,takze budu mit tuto konzoli zadarmo a snad jednou,az budu stary bude mit nejakou fakt zajimavou cenu,ze se diky ni podivam do sveta.

Jinak je vtipny taky to,ze diky teto konzoli se da udelat pekna vymena treba za Uncharted 2 Fortune edici. Moznosti je hodne.

Jinak ty lidi,co delali divadylko stejne neumi prodavat na ebay,takze tady v Cr dostanou pakatel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
Tak dnes mi volali jestli mám zájem o jeden kus,ze jim někdo vypad tak po svátcích bude doma..tak to přeci jenom radost udělá když jsou ty svátky ....

Tohle znám, někdy se poštěstí tak že se tomu až nechce věřit.

Večer doufám postnu nějaké foto :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

draku, když píšeš prima cesta do prahy, tak jsi určitě nejel po deathjedničce :D

Ale teď vážněji. Chápu, v této edici ps4 je velký kus sběratelství, ale opravdu se někomu líbí ta šedivá barva? Zatím je podle mne z barevných provedeních ps4 jednoznačně nejškaredší. I kdyby měl být něčeho třebas jen jeden ks na světě, pokud by se mi to nelíbilo, tak to ke mne domů nepůjde. Nebavím se o možnosti speněžení edice, ať už teď nebo v budoucnu, to je mi jasné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Tam to po D1 šlo, zpět to bude horší ;)

K té edici - oni mohli udělat jakoukoliv, zlatou anebo diamantovou, zkrátka takovou která by lahodila každému lidskému oku. Ale tady je to pojaté jinak - je to retro. Barevné provedeni je stejně jako.na úplně prvni PS1 co kdy spatřila světlo světa, je to edice k 20 výročí Playstation a i ten počet 12300 ks v sobě nese opodstatnění v podobě data uvedeni prodeje úplně prvni PS. Takhle je akce zkrátka postavena, je v tom kus nostalgie a já osobně jsem za to rád.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

draku, když píšeš prima cesta do prahy, tak jsi určitě nejel po deathjedničce :D

Ale teď vážněji. Chápu, v této edici ps4 je velký kus sběratelství, ale opravdu se někomu líbí ta šedivá barva?

Tohle přesně vystihuje moje počáteční pocity z týhle edice, ale když člověku začnou tlačit, že se to prodává za 50k na eBayi a jak moc LIMITED že ta edice vlastně je, tak ať člověk chce nebo nechce, tak se mu ta konzole dřív nebo pozdějc líbit začne :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ps1 je nostalgie, po dokonceni devate tridy jsem si do ni koupil chip, ktery instalovali v kazdem elektru. Krasna doba,taky posledni warez konzole,co jsem mel.

jo jo, krasna doba. inzeratu na hry bylo v annonci 3 prdele a myslim, ze sly za 150, ale nejsem si jistej. a prodej probihal tim zpusobem, ze jsi frajerovi zavolal na inzerat, rekl ti kde bydli, prijel jsi k nemu domu, vyzkousel sis hry a co se ti libilo, tak sis koupil. ten chip k te jednicce nejak tak patril. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu