Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Koupit XONE nebo PS4 ?


Recommended Posts

  • Odpovědi 328
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

No a zrovna Unity, u kterého měly snad všechny patche větší velikost než samotná hra, je dobré brát jako měřítko :roll::lol:

A to, že více multiplat. her běží na x0 v horším rozlišení než na ps4 je prostě fakt, který si každý může ověřit pomocí strýčka gůgla. To musí být někdo pořádný ms fanboy, aby to neuznal. Jestli je to dané pro vývojáře složitější architekturou x0 nebo někde udělali soudruzi z ms chybu, je už další otázka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Bože že vás tyhle fancluby pořád ještě baví :roll::roll: Jak dlouho ještě musí uplynout abyste přestali porovnávat rozdíl pixelů, vrčící mechaniky, turbo ventilátory, zkrátka měřit si pindíky? Do vydání PS5 a X2? No to se máme asi na co teda těšit :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Premejslim zda koupit novou grafiku do PC nebo koupit PS4 nebo XONE.

Pro PC gpu - je tam spousta her co me bavi, v podstate na PC stravim nejvice casu, protoze proste je tam mrda super her co jinde nejsou (Steamovky..)

Proti konzoli: vzdy jsem kazdou konzoli co jsem mel prodal, protoze me casem prestala bavit.. nebo sem se k ni nedokazal dokopat (ted tu mam naposled x360.. vali se mi pod stolem uz ani neni zapojen).

Pro PS4 - ma ji kamoska :)) Jsou tam spise pribehove veci ktere mam rad. Bloodborne, until dawn, uncharted, urcite tam casem pridaj i neco od Quantica.. + ovladac se mi drzi lip, je hodne bazarovek..

Pro XONE - ma ho kamos :)) jeste jsem ho nemel, laka me Halo 5, Forza6, ale u Halo se bojim toho zamerovani.. laka me EA Akces. Lepsi hry na Goldu. - ovladac nic moc :( , ceska komunita je na xone mala.. a bazarovky moc nejsou

Pro PS4 ted mluvi hodne to, ze v originalky.cz a asi i jinde maj akci PS4 1TB + WD + AC Syndicate + uncharted za 10690. Coz je proste namrd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U..ž to tu bylo řečeno xkrát....záleží, co hraješ nebo by sis rád zahrál. Jsou hry, které na PC nevyšly a nevyjdou....the last of us....uncharted...bloodborne (i když to je v podstatě podobné dark souls)...order 1886...everybody´s gone to the rapture...until dawn...to je ps4.

A v podstatě na konzolích vycházejí všechny aaa tituly. Co tam nevychází, jsou hry jako world of tanks apod. Naopak na PC nevyšlo opět NHL.

Xbox one má kvalitnější multimediální funkce.

Mno a v neposlední řadě....ps4 šla teď cenou dost dolů.

Grafika na konzolích nikdy nebude taková, jako na PC...alespoň u titulů, které dokáží schopnosti PC využít. Jenže takový her až tak moc není.

Otázkou je, co udělá se vším příchod dx12 a hlavně na PC se příští rok čeká příchod grafik, které nejspíše výrazně navýší generační výkon.

Já říkám, že ideální je mít obě platformy. PC i PS4, ale kdo na to má čas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Konzoli mám necelý měsíc také jsem se rozhodoval a pročítal nespočet stránek a recenzí. Nakonec vyhrál Xbox One .

Jako plus beru to, ze je nesmírně tichá a že má multimediální funkce. A jako bonus perfektní gamepad. A nyní i zpětná kompatibilita.

Jako nového uživatele mě mile překvapila služba EA Access a X box live Gold slevy .

Menší mínus oproti PS je rozlišení u některých her, ale to je zanedbatelné .

Jako nováček v konzolích jsem však nepochopil hádky mezi uživateli PS a Xbox. Obě konzole se mi zdají kvalitní. Jde přeci o to zahrát si dobrou hru s přáteli dobře se u ní pobavit a ne se hádat na čem to hraji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ono většinou nejde o to, na čem kdo hraje, ale o argumenty proč hrát právě na tom a tom stroji. Ty sis vybral xbox, protože máš své SUBJEKTIVNÍ důvody pro tuto volbu. Nesmírně tichá je i PS4, pro někoho má perfektní gamepad taky, multimediální funkce jsou na obou konzolích. Zpětná kompatibilita není....OK, ps3 z druhé ruky stojí relativně málo. Navíc je móda remasterů....

Jako velkou nevýhodu xboxu vidím v mnohem menší základně uživatelů. Bohužel, co si budem povídat, xbox se tady prodává mnohem hůře. Jde to vidět i na tomto fóru.....ps4 sekce žije mnohem mnohe víc....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu