Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

BF5 Hardline za 129,- debata


headhot

Recommended Posts

  • Odpovědi 239
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • Moderators
docela bych tomu veril,kdyby to byla jenom hra,ale takhle to dat se vsema dlc, no nevim.

Tak jasně že v tom byla notná dávka sarkasmu a že se jednalo z jejich strany spíš o neplánovaný tah než o chtěnou akci.

Ale představ si teď ten scénář - "Pondělní ranní meeting, kde ředitel oznamuje okamžitě stornovat všechny objednávky registrované za chybně uvedenou cenu a nastavit zpět cenu správnou. Člověka zodpovědného za uvedení chybné ceny okamžitě propustit. Tatáž situace, tentokrát však v okamžiku po uvedení hry na trh. Ředitel si nechává předložit oblíbené marketingové koláče prodeje. Šéf odělení hrdě hlásí: "Podařilo se nám včas stornovat všechny objednávky za chybně uvedenou cenu a vyrozumět všechny zákazníky. Objednávek bylo celkem 30.000 a celé naše oddělění se celý týden zabývalo jen distribucí omluvného e-mailu. Na druhou stranu se nám už začali pomalu hromadit objednávky na hru v její plné ceně a po prvním dni prodeje už jich máme 16. Vyhodili jsme sice člověka, co mohl za to, že nám v předprodeji do pokladny přinesl bezmála 4mil. Kč (pro ty méně chápavé je to 30.000 x 129,99 Kč :) ale na druhou stranu zde máme tržbu zhruba 48tis. Kč a týdenní skluz v oddělení které týden nedělalo nic jiného než rozesílání omluvných e-mailů a k dohnání jejich skluzu v práci jim teď budeme muset týden platit přesčasy, což nás vyjde asi na 1,2mil. Kč. Jsme sice tím pádem ve ztrátě, ale předešli jsme katastrofě ve formě prodeje hry po cenou a o to nám tady přece všem jde především!".

No nebylo by úžasné být na tu chvíli neviditelný a mít možnost účastnit se takového meetingu? :cheesygrin:

Upraveno uživatelem drak3go
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jasně že v tom byla notná dávka sarkasmu a že se jednalo z jejich strany spíš o neplánovaný tah než o chtěnou akci.

Ale představ si teď ten scénář - "Pondělní ranní meeting, kde ředitel oznamuje okamžitě stornovat všechny objednávky registrované za chybně uvedenou cenu a nastavit zpět cenu správnou. Člověka zodpovědného za uvedení chybné ceny okamžitě propustit. Tatáž situace, tentokrát však v okamžiku po uvedení hry na trh. Ředitel si nechává předložit oblíbené marketingové koláče prodeje. Šéf odělení hrdě hlásí: "Podařilo se nám včas stornovat všechny objednávky za chybně uvedenou cenu a vyrozumět všechny zákazníky. Objednávek bylo celkem 30.000 a celé naše oddělění se celý týden zabývalo jen distribucí omluvného e-mailu. Na druhou stranu se nám už začali pomalu hromadit objednávky na hru v její plné ceně a po prvním dni prodeje už jich máme 16. Vyhodili jsme sice člověka, co mohl za to, že nám v předprodeji do pokladny přinesl bezmála 4mil. Kč (pro ty méně chápavé je to 30.000 x 129,99 Kč :) ale na druhou stranu zde máme tržbu zhruba 48tis. Kč a týdenní skluz v oddělení které týden nedělalo nic jiného než rozesílání omluvných e-mailů a k dohnání jejich skluzu v práci jim teď budeme muset týden platit přesčasy, což nás vyjde asi na 1,2mil. Kč. Jsme sice tím pádem ve ztrátě, ale předešli jsme katastrofě ve formě prodeje hry po cenou a o to nám tady přece všem jde především!".

No nebylo by úžasné být na tu chvíli neviditelný a mít možnost účastnit se takového meetingu? :cheesygrin:

jasne chapu. Jen proste vim jaka je spoluprace mezi Sony a EA strasne moc pratelska. (EA 20th vyroci hry zdarma) Zhlediska nejhure prodavane hry BF4 na playstation,bych se ani nedivil,kdyby timto krokem chteli udelat pratelsky krok k hracum.

Je pravda,ze i jak tomu byva u season pass ne vsechny DLC clovek dostane zdarma. Takze i zde muze byt prostor jak vydelaji obe strany.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já taky ne. Půlka lidí neumí na storu hledat, takže našli jen Deluxe verzi za 2399. Ultimate byla trochu zastrčená a má stát 3599.

Tak jinak, link uz nefunguje a PS4 Ultimate uz jsem nenasel, jen PS3 za 3599.--

Ale ani tu nemam pravo koupit :)

You are not eligible to purchase or download this content.

Asi to bude tim, ze uz mam predobjednano za 129.99 ;) na PS4 (ikdyz karta "ultimate" uz neexistuje a vyskocilo mi, ze mam predobj. Deluxe za nejakych 2399)

Upraveno uživatelem miz012
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

headhot : Jak to myslíš "Zhlediska nejhure prodavane hry BF4 na playstation" ??

hra byla nepovedena nedodelana, na ps3 skoro nehratelna a na ps4 zadna slava nez vysli updaty. Takze nejhure prodavany BF vubec, dost pak prodejum pomohli prodeje za par korun. Jen po vydani na game.co.uk sla hra do slevy za 29 liber.

Ja jsem si kupoval sberatelku BF a prvni mesice nehratelne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedna s podmínek PSN učtu kterou jsi mužete dočist v podmínkách ze kterýma jste souhlasily je kouzelná věta :

"We may choose to cancel or not to accept your order for any reason (including price errors).

Tímto chci apelovat na zákon a to o ochraně spotřebitele, tudíž pokud jsi hru objednám za 130 kč, vydavatel nemuže změnit cenu a vzít vám 2000 Kč, jsou pouze 2 způsoby.

1. Anulace objednávky

2. Nechat objednávku chybnou

Nikdo vám nemuže strahnout více peněz, to by byl od Sony zločin.

Samostatný Hardline mě totalně zklamal.. ( sem bávaly hráč Swat 4 na PC)

Cekal sem kooperativní akci která kompletně změní engine hry. zatýkaní systém boje atd.

Dice sliboval hardline 1080p/ 60fps nakonec dodrželi jen 60fps.. tudíž totalně okopirovaný engine od předchozího dílu BF4. Na optimalizaci enginu ani nesáhli (vyhlazovaná, textury, fullhd rozlišení)

Je to čistě pračka peněz a lidi jsou pitomí a ty jejich Premium deluxy a ostatní packy kupují jak diví... Ostatně nevyšla ani hra samotná a už je na ni premium.

Dice mě velice zklamal potřeboval by konkurenci aby jsi tyhle skotačiny nemohl dovolit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Pokud se bavíme o praní peněz tak tím sou minimálně poslední 3 roky značky typu CoD, BF, NFS ( to už jaksi pomalu sice začíná odpadat :D ) ale dokud to ty lidi kupovat budou nic se s tím neudělá. K tomu aby se vymačkalo co nejvíc ještě přidají milion DLC ( co byly původně ve hře ) v ceně milionkrát vyšší než samotná hra a je to ne.

Upraveno uživatelem SAIXX
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CZ podpora je opravdu slaba umi vratit hesla,resetnout primarni konzoli atp. ale jakmile jde o platby tak musi psat do anglie.

Ja jsem jim psal o Driveclubu ze chci prachy zpet. Po mesici (pry cekali na odpoved z UK) mi vratily penize a od ty doby mam Driveclub zadarmo (zustal mi na ucte).

Takze neschopnost je taky faktor.

GToodXa.jpg

Upraveno uživatelem Panther
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CZ podpora je opravdu slaba umi vratit hesla,resetnout primarni konzoli atp. ale jakmile jde o platby tak musi psat do anglie.

Ja jsem jim psal o Driveclubu ze chci prachy zpet. Po mesici (pry cekali na odpoved z UK) mi vratily penize a od ty doby mam Driveclub zadarmo (zustal mi na ucte).

Takze neschopnost je taky faktor.

GToodXa.jpg

O čem ten screen vypovídá? mám to stejně

Upraveno uživatelem zozy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu