Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

GTA V čestina?


biggerg

Recommended Posts

  • Junior Moderators

Nevim jestli je arogantni ale hodne si protireci, nejdriv ukoncil preklsdy a nikoho nepribira do VIP, osobne jsem mu psal nekolik zprav a pak se dovim ze pribira nove cleny, a me opetovne odmitl, nevim co si o tom/nem myslet!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Fascinuje mě, jak tu všichni moralizují ohledně pravidel nějakého fóra, které nejspíš už ani nefunguje, ale že za samotné hry většina z vás neplatí, to už je šumák... :D

Každopádně nechci se do nikoho navážet :) A kdyby se našel někdo ochotný, kdo by se o češtinu podělil (klidně za nějaký příspěvek) - byl bych rád :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Autor zmíněných češtin, ať už jsou jeho důvody jakékoliv, si nepřeje distribuci svých překladů (ať už to kdokoliv může anebo nemusí považovat za jeho dílo) tímto způsobem, uploadem na veřejná místa, předáváním jeden druhému atd. To byly mimochodem důvody, proč už s tím chtěl několikrát seknout.

K CZ překladům se můžete i přesto dostat, stačí si vyhledat fórum kde autor působí a jak už tu bylo v tmatu zmíněno, můžete se s ním pokusit domluvit na VIP členství, jehož jedním z benefitů je přístup k právě zmíněným CZ překladům.

Zde na tomto místě už nechci vidět žádosti jakéhokoliv druhu o zpřístupnění tohoto obsahu, řešte si to na přslušných místech, ale mimo toto fórum.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Autor zmíněných češtin, ať už jsou jeho důvody jakékoliv, si nepřeje distribuci svých překladů (ať už to kdokoliv může anebo nemusí považovat za jeho dílo) tímto způsobem, uploadem na veřejná místa, předáváním jeden druhému atd. To byly mimochodem důvody, proč už s tím chtěl několikrát seknout.

Microsoft si také jistě nepřeje, abychom flashovali mechaniky a dělali RGH. Vývojáři her si také jistě nepřejí abychom hry pálili či stahovali... Sice se zde nenabízí přímo warez, ale nabídky flashe/RFG zde jsou. Samozřejmě rozumím tomu, že zde nemám češtinu poptávat a omlouvám se za to. Ale nejde mi na rozum rozhořčení některých jedinců a striktní dodržování pravidel daného fóra (toho s češtinami), když to nejdůležitější (hry) stejně pirátí :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
Fascinuje mě, jak tu všichni moralizují ohledně pravidel nějakého fóra, které nejspíš už ani nefunguje, ale že za samotné hry většina z vás neplatí, to už je šumák... :D

Každopádně nechci se do nikoho navážet :) A kdyby se našel někdo ochotný, kdo by se o češtinu podělil (klidně za nějaký příspěvek) - byl bych rád :)

Microsoft si také jistě nepřeje, abychom flashovali mechaniky a dělali RGH. Vývojáři her si také jistě nepřejí abychom hry pálili či stahovali... Sice se zde nenabízí přímo warez, ale nabídky flashe/RFG zde jsou. Samozřejmě rozumím tomu, že zde nemám češtinu poptávat a omlouvám se za to. Ale nejde mi na rozum rozhořčení některých jedinců a striktní dodržování pravidel daného fóra (toho s češtinami), když to nejdůležitější (hry) stejně pirátí :D

Microsoft si ani nepřeje, aby na počítačích byly nelegální operační systémy, stejně tak si třeba Hollywood studio nepřeje, aby si lidé doma pouštěli stažené filmy z internetu. Trochu mícháš věci dohromady a srovnáváš nesrovnatelné.

Setkal jsem se tu s mnoho jedincema, kteří by tu češtinu rádi měli, ale bylo jim za těžko si zaplatit těch pár korun navíc. Raději přišli sem, na dotyčného (anebo fórum kde působí) házeli z jakýchkoliv důvodů špínu a na just tu češtinu chtěli od někoho zkopírovat. A jak jsi na tom ty? Na jednu stranu tady nabízíš to, že když ti někdo češtinu poskytne tak dáš nějaký "příspěvek", na druhou stranu proč teda nejdeš přímo ke zdroji a pídíš se po downloadu? Když je ti za těžko dát pár stokorun, kolik by byl ten tvůj "příspěvek"? Třeba .... 20,-? A když už by se někdo našel, na základě čeho by byl oprávněn si ty peníze za to vzít? Aby sám sobě snížil "náklady" na pořízení? Tohle je strašně krátkozraké uvažování a divím se, že to tu vůbec někdo může vytáhnout.

Kdyby dotyčný měl firmu, měl na to tým lidí které musí pravidelně platit, musel platit režijní náklady, reklamu, ... tak by jistě nedokázal poskytovat překlady za tak směšný peníz jako teď. Možná dokonce kdybychom nebyli tak malá země a nějaká profesionální agentura by dodělávala oficiální český překlad do her za únosné peníze, tak by nemuseli vznikat fan překlady a složitě se dostávat do her. Spousta fanoušků a mě nevyjímaje by takovou možnost uvítala. Ale není tomu tak raději zaplatím týpkovi za to, že si tu hru prostě můžu s českým překladem zahrát, přestože týpka neznám, neznám jeho nálady a to jestli je nebo není arogantní je mi úplně jedno, je pro mě prostě frajer. A že si za to nechá platit? Tak jdi, běž a udělej si češtinu sám, přelož si texty z původního jazyka, vymysli způsob jak to pak dostat do hry a pak nám přijď říct, jak dlouho ti to trvalo a na kolik bys tak vyčíslil svoje náklady. A když budeš frajer, všem to tu potom nabídni ke stažení zdarma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslím že tohle téma se může s přehledem uzamknout michalss vám jasně napsal kdo chce češtinu at podpoří forum, takže není problem se k češtině dostat není co řešit vyřešeno lock :)

Souhlasím, jen by se tu vyptávali češtiny, aby je někdy uploadoval zdarma, třeba na uložto, já jsem dostal soukromou zprávu od člověka v tomhle tématu, abych mu češtinu na gta 5 dal zdarma, dokonce poté co jsem napsal, že je čeština placená a není fér ji komukoli dávat, naivnost takového člověka opravdu nechápu a ještě se tu vytváří flame, že někdo káže nepsané pravidlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mrzí mě, v jakou diskuzi se to tady zvrtlo... ( i když možná si to beru moc osobně). Nicméně já jsem vycházel z informací v tomto threadu, a to že VIP členem už se nelze stát a že nováčci mají smůlu... dál jsem se po tom nepídil... proto jsem se zeptal, jestli by se někdo nepodělil... (napsal jsem to jednou tu, nikomu jsem SZ nepsal). Nemám zapotřebí něco od někoho somrovat... Vlastně bych sem ani nepsal, nebýt toho, že jsem se zarazil nad tím, jak někoho dokáže rozčílit otázka ohledně češtiny zdarma, ale to, pro co je ta čeština vytvořená v klidu stáhne někde zadarmo... Ale asi mám trochu jiný pohled na věc. Hold 100 lidí, 100 chutí. Omlouvám se tedy všem, koho se má skromná otázka nějakým způsobem dotkla, už se více k tomuto tématu zde vyjadřovat nebudu. Užijte si Vánoce v klidu a míru - třeba právě u GTA ;)

EDIT: Samozřejmě si cením práce těch, kdo překlady vytváří, věřím, že to není žádná sranda. Nemám vůbec žádných námitek, že čeština je/byla zpoplatněná. Prostě jsem vycházel z toho, že "ofiko" už češtinu sehnat nelze...

Upraveno uživatelem Karllan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu