Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Uncharted: The Nathan Drake Collection


RakovinaRohu

Recommended Posts

  • Odpovědi 134
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Prosím Vás, mám jen dotaz ohledně GameExpresu. Předobjednal jsem si Uncharted Speciálku, mají jí ale za podstatně nižší cenu než konkurence. Je mi jasné, že mají u předobjednávek právo na úpravu ceny. Může se ale stát, že např. 6.10 budou mít hru stále za 1799,- a 7.10. mi dorazí za cenu 2299,-? Nebo mě musí o změně ceny informovat za včasu a poopřípadě mi dovolit beztrestně objednávku zrušit? Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Řešilo se to o pár postů výš, že Game patří Xzone takže bych se nebál. Pokud dojde k úpravě ceny musí tě informovat předem a samozřejmě máš právo objednávku zrušit pokud se ti cena nebude líbit 😉

edit: třeba JRC zdražilo DS4 20th Anniversary o 100,- a zatím nepsali nic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen upozorňuji, že doporučená cena 1799 Kč je pro standardní edici. Speciální edice má nákupní cenu nad 1799 Kč (neřeknu přesně kolik, logicky), takže bych jim raději napsal a ověřil si to. Každopádně je možné, že to prodávají ve ztrátě, dneska se už člověk nediví ničemu .. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nevím, ale proč by měli chtít víc, když už si namastili kapsy na všech třech dílech. Tohle je "jen" recyklace, s lepším rozlišením a možná nějaké to nasvícení s pár efekty navíc, stejně jako TLOU. Dneska každou hru samostatně koupíš do 300 kč. Takže jen proto, že to vychází na PS4, tak to musí stát 1800. To je paráda :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kapsu si namastila tak maximálně Sony a také si jí chce opět "namastit". Obchodník je závislý na ceně, kterou určuje opět Sony. Z toho plyne to, že se kolikrát cena zvýší kvůli Sony, nebo jinému distributorovi z důvodů toho, že je o ní velký zájem. Pokud to ale uměle navyšuje obchodník, jako se Zaklínačem, tak je to prostě špatně, ale stejně s tím nic neuděláte :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kapsu si namastila tak maximálně Sony a také si jí chce opět "namastit". Obchodník je závislý na ceně, kterou určuje opět Sony. Z toho plyne to, že se kolikrát cena zvýší kvůli Sony, nebo jinému distributorovi z důvodů toho, že je o ní velký zájem. Pokud to ale uměle navyšuje obchodník, jako se Zaklínačem, tak je to prostě špatně, ale stejně s tím nic neuděláte :).

Jasně, samozřejmě jsem myslel Sony. Tyhle hry jsou prostě dojná kráva. Věřím, že to navyšování cen u obchodníku platí hlavně u těch "větších" Xzone, JRC, Alza.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
Tak osobně netvrdím, že je to pravda, ale někde sem četl, že doporučené ceny U4 měli být 1990,- u Special a 2990, - u edice se soškou.

Pro český trh tyhle ceny? Určitě ne ....

Sony oznámila cenu pro US speciální edice $79.99 a Libertalia Collector's edice $119.99 - viz. http://blog.us.playstation.com/2015/08/31/uncharted-4-launches-march-18th-2016-on-ps4/

Za tu cenu to lze oficiálně v USA koupit přes Gamestop, který je oficiální distributor.

Když se ale podíváme na něměcký trh (AMAZON) anebo britský trh (GAME), tak si myslím, že za ceny v CZK můžeme být ještě více než rádi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu