Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Uncharted: The Nathan Drake Collection


RakovinaRohu

Recommended Posts

  • Odpovědi 134
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • Moderators

Tak cena je hodně vysoko i u Speciální Edice Uncharted 4 což je vidět, že Sony ví jaká je to silná značka. Zase na druhou stranu už díky titulkům u všech dílů to chci 😊 i když taky přemýšlím jestli nezrušit a počkat, ale aby pak byla že jo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • Moderators

drak: pěkné pěkné 😎

Jinak JRC snížilo cenu u Special Edice na 1999,- teď přišel mail takze ve finále je možné, že i Gameexpres pošle hru za těch 1800?

Edit: Tak přišel mail od Gameexpres, že cena bude přímo od Sony 2090,- ale oni to dají zákazníkům za 1999,- což při použití např. zásilkovny vychází pořád nejlépe

Upraveno uživatelem SAIXX
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
Mají kdyžtak na gameexpres za 1799 đźËś‰

Objednal sem na JRC, Xzone a i gameexpres pro jistotu

tak u techto firem doslo ke slouceni,takze se bat nemusis,ze by te gameexpress vysplouchl. Ale ten rozdil je dost znatelny. Ja si to taky u nich objednal

P.S. Yoda is going to visit you today, you have to be happy.

3K^;1466201']Prosím Vás' date=' mám jen dotaz ohledně GameExpresu. Předobjednal jsem si Uncharted Speciálku, mají jí ale za podstatně nižší cenu než konkurence. Je mi jasné, že mají u předobjednávek právo na úpravu ceny. Může se ale stát, že např. 6.10 budou mít hru stále za 1799,- a 7.10. mi dorazí za cenu 2299,-? Nebo mě musí o změně ceny informovat za včasu a poopřípadě mi dovolit beztrestně objednávku zrušit? Díky.[/quote']
Pár věcí jsem u nich bral, a předobejdnávku mi zvedli tuším jen u limitky final fantasy x hd. Bylo to zvýšení ceny o 50kč a dali mi týden dopředu vědět i s tím, že pokud chci, mohu předobjednávku zrušit.
Taky mě to napadlo, ale vzhledem k tomu, že u obyčejné verze mají cenu 1.499 Kč, tak by to musel být 2x error a to už je méně pravděpodobné.

Každopádně proti Xzone cena o 500 nižší, oproti JRC o 400 a to se vyplatí

Teď už jen zbývá čekat jestli to fakt za tu cenu teda pustí đźËśŠ k češtině na všechny díly by to byl pěkný bonus
Já stihnul Speciální Edici ještě za 1800,- tak uvidíme jestli překvapí a nechají což tuším nebude. Každopádně já beru i tak
těch 1799,- mi přijde jako úměrná hodnota, taky jsem uvažoval, že za tu cenu vezmu, i když moc nepočítám s tím, že by je za ni rozeslali

Tak a je to rozlousknutý - už ani GameExpress není to, co býval a jak ho mnozí znali. Mail s upozorněním, že museli speciální edici zdražit na 2.090 Kč, ale jako bonus pro nás co si ji předobjednali nabízí slevu na 1.999 Kč, za kterou to mimochodem prodává kdejaké Xzone, JRC apod. a aby toho nebylo málo, tak přidávají další bonus v podobě toho, že si ji můžeme zaplatit předem, jinak pohrožují tím, že edic bude méně než čekali a na všechny se stejně nedostane, protože budou vyřizovat objednávky v pořadí, v jakém jim budou chodit peníze předem na účet.

Je to hnus a ještě k tomu umocněný na druhou.

Ještě že mě tahle zpráva moc neznepokojila, protože hru už stejně mám a hraju a steelbook si seženu jinde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim vedel by mi niekto vysvetlit aky rozdiel je medzi nastavenim v "motion blur" sekcii ? Ja som si to skusal vypnut, zapnut ale nic som si nevsimol. Mohol by mi niekto ku kazdemu nastaveniu v tej sekcii napisat kratky popis co by som mal od toho ocakavat? Vopred dakujem za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu