Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Uncharted: The Nathan Drake Collection


RakovinaRohu

Recommended Posts

  • Odpovědi 134
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jak to může být jiný zážitek, když je to úplně ta stejná hra jen ostřejší. Já tohle asi nikdy nepochopím. Jako odpůrce všech možný "remasterů" se musím fakt smát, jak lehké je člověka oblbnout.

P.S. A to, že hra má maximální hodnocení, když už na PS3, měla maximální hodnocení, je snad samozřejmost :)

Upraveno uživatelem Susperian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Jen tak pro zajímavost(Speciální Edice) : cena na JRC 1999, Gameexpres 1999, Xzone 2099 - cena už je konečná a snižovat se nebude a pak jsem našel na kamennyobchod - 1900, prý mají nějaké kusy potvrzené, ale neví absolutně kolik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar, lidi jak je to u klasický kolekce za 1400/1500 s přístupem do bety Uncharted 4? Na herním světě a originálky.cz píšou, že je pouze přístup do singlu a na gameexpres.cz písou přístup do MP bety? Tak jak to všechno tedy je? Pokud objednám na gameexpres, budu mít přístup do singlu i multiplayeru?

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panecku ohledne přístupu do online bety U4 někdo to psal v předchozím postu půjde i s klasickou kolekcí bez speciál. Sám to můžu potvrdit mám doma kkasickou kolekci a na obalu je samolepka ohledně bety U4 a vevnitř je i návod jak na to až bude k tomu čas ;-) Takže tak!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu