Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Star Wars: Battlefront


tokyno

Recommended Posts

  • Odpovědi 217
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ten zvuk je asi nejlepší na trhu,to je naprostá lahoda,proč to neumí každej?Je vidět,že se jim nechce,tak nemusí a pak je to poznat až u Star Wars,ta čistota zvuků úplně vtahuje do děje.Tohle bude něco na 4K až budou tak si to dám.

Upraveno uživatelem flesh light
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no moc si nemim predstavit jak ma tohle cloveka zaujmout na vic jak par hodin :D

Škoda,že se jim nechce psát scénář a párat se s singleplayer dějem.V podstatě by stačilo to znovu oprášit v tomhle provedení.Bych si to dokázal představit,děj z IV a zničení náletem té jejich hvězdy,včetně vektorové grafiky palubního počítače stíhačky z roku 1978.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty modré kolečka s bonusy a různým arsenálem se mi moc nelíbí. Raději bych preferoval systém z BF (ale to by zase bylo jako bf a to by byl hate od hráčů), nebo proč neudělat systém např. 1x za hru můžu povolat stíhačku, 1x za hru můžu pilotovat toho walkera atk. Ozvučení DICE umí a tady to jenom potvrzují. Ohledně SP kampaně, DICE neumí dělat dobrou kampaň, u BF4 jsem si říkal, proč se s tím vůbec jebají když to stejně neumí a možná kdyby se věnovali jenom MP tak se ta hra dá hrát při launchi a ne až po půl roce. Evidentně na to přišli taky a určitě dalším důvod byl pro ně čas(jednoduše dobrý SP zážitek u takového typu hry nejde udělat jenom tak + fandové by jim to dali pěkně sežrat kdyby to byl průměr nedejbože fail (na star wars se jim nesahá). Co se mi nelíbí hráli jsme ve dvou tu CO-OP sekvenci. Čekal jsem, trošku něco originálního a ne jenom 100x viděný a nudný systém vlna 1, vlna 2 pěkně trapné. No mám smíšené pocity, minimálně nad tím pouvažuji zda koupit či ne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já to neměl zapínat :D Já jsem spíše single-playerový hráč a tak jsem byl rozhodnutý, že battlefront kupovat nebudu, ale po tom co jsem vyzkoušel tu betu mě to dost láká. Nevím jestli by mě to ale dokázalo bavit nějak dlouhodoběji nebo jestli to po pár hodinkách nezačne být nuda. Ale silně ted začínám uvažovat o předobjednávce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem z nudy vyzkoušel a musím pochválit hlavně skvělou grafiku, ikdyž tam nějak extra moc objektů není, ale i přesto, tak nějak si představuji next gen. Zvuky taky super. "Singelplayer" totální hovadina, o tom žádná. Mulťák mě chvíli bavil, ale nejsem fanoušček tohoto stylu hraní, takže vlastně celkově nic pro mě. Sakra škoda, že neudělali normální singel s dobrým příběhem, to by byla pecka. Takhle za mě promarněný potenciál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

maTTew na bojišti jsou takové žetonky... jak na gadgets tak na vozidla.... je tam symbol toho stroje... dokonce se dá chodit i v AT AT což je pecka...

Jinak je to opravdu super... proseděli sme u toho v patek celej den... akorát na PSN nešla párty tak sme se museli spojit přes SW tak že jsme se pořád připojovali na servery :D

Zvuky opravdu super na domácím kině 5.1 je to fakt zážitek, hlavně ten hukot když někdo hodí ten IMPLODE granát :D

Doufám že v základu bude hodně map a ostatní mody taky nezklamou... jinak tu píšete že SP je na nic, vždyť v betě byl jen survival ne ?

Upraveno uživatelem BioToXx_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu