Jump to content

Fifa 16 cz

Mumulent
 Share

Recommended Posts

Zdravim, bratr si objednal Fifu 16 Deluxe edition z alzy a ikdyž alza na svých stránkách píše, že jsou ve hře české titulky, tak čeština nikde na výběr není. :-( Před startem hry jsou na výběr jen 3 vlajky: britská, německá a italská. Musí se ty české titulky někde speciálně zapnout nebo mu poslali verzi bez českých titulků? :(

Předem díky za help ;)

Zdravim, bratr si objednal Fifu 16 Deluxe edition z alzy a ikdyž alza na svých stránkách píše, že jsou ve hře české titulky, tak čeština nikde na výběr není. :-( Před startem hry jsou na výběr jen 3 vlajky: britská, německá a italská. Musí se ty české titulky někde speciálně zapnout nebo mu poslali verzi bez českých titulků? :(

Předem díky za help ;)

Hlavně se podívej, jestli máš v Console Settings v Locale nastaveno Czech republic.

Mumulent, před xy lety jsem bral u alzy ještě na ps3 tuším red faction guerilla (nebo jak se to jmenovalo, už přesně nepamatuju) a v popisku měli uvedené také české titulky. No a po vložení do ps3 jsem zjistil, že je hra celá v angličtině. Napsal jsem jim, ale jediné čeho jsem dosáhl byl dobropis (slevový poukaz) na příští nákup v hodnotě 100kč. Prý popisky jsou pouze informativní a pro přesné vlastnosti produktu jsem měl kontaktovat zákaznickou linku. A protože už byla hra rozbalená, nemohl jsem ji ani vrátit...

To je dobrej přístup... přece musím uvádět přesný informace o tom co prodávám. Pěkně bych je fucknul a nechal si vrátit peníze, tohle je docela zásadní věc. Neřeknu kdyby to tam nepsali tak bych váhal ale pokud tam bylo psáno o českých titulkách tak tam musí být !!! :blejt:

• Moderators

Tuším Bosák nebo kdo to byl oficiálně potvrdil, že už nebude on a ani nikdo další pracovat pro EA na českém dabingu. Jednoduše sme moc malý a nevýdělečný trh a jim se to holt nevyplatilo. Navíc se stejně nahráli nějaké fráze a k tomu menší updatíky...