Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Errror code WS-37397-9


amadas1831989

Recommended Posts

Mě to teď taky nešlo. Mám Starnet.cz a NAT type 3.

Tak jsem trochu googlil a objevil jsem 2 programy - ZPN Connect a OSTotoHotspot.

Ty programy fungují tak, že je nainstalujete do PC a akorát zapnete. Vytvoří se Vám další hotspot na který se potom přes konzoli připojíte.

Když udělám přes konzoli test rychlosti, tak mi to místo NAT Type 3 ukazuje už NAT Type 2 a všechno zatím funguje bez problémů.

Funguje to tak, že PC přijímá klasicky Váš signál z Wi-Fi, poté ho přes ty programy přeformátuje na hodnoty, které potřebuje a vyšle to do konzole. Máte sice trošku pomalejší připojení v konzoli, protože signál jde nejprve přes PC, ale šlape to.

Zatímco na PC klasicky přes Wi-Fi nerozjedu PSN Store, tak na PS4 mi to už funguje.

Snad to někomu taky pomůže. ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 72
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

Takže hlásím kluci, 4 wifi routry, 14 dní času, veřejná IP, vše na pikaču. Furt rychlost wifi v panelíku kolem 1mb... kabelem přitom jedu na 100mb/s... Tak jsem se nasral, koupil plochej ethernetovej kabel, a vždycky když chci pařit ho normálně šoupnu pod dvěře a pařím(má 4mm na šířku) :D Rychlost 80-90mb/s, vše bez seknutí a vyřešeno. Rourty vráceny v lhůtě 14 dní. Aspoň něco :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je v pejci..uz asi 3dny mi nefunguje psn..ani na pc se tam nedostanu a psko pise tuhle chybu..mam starnet jsem z CB..nevim co stim nic nefunguje sem zoufalej..zitra zkusim udelat verejnou ip a kdyz to nepomuze tak koupit novej router (nejakej asus nejspise) a snad to pujde dopejci.. :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 4 months later...
před 21 hodinami, craig27 napsal:

tak bohužel, už i me postihla tato chyba a od neděle se nemůžu dostat na Psn, nemá někdo ze zde pritomnych reseni? kromě zrizeni verejne Ip adresy, kde taky není zaručeno ze budu hrát online. Reset routeru i manuální Dns nepomohlo

Napiš na podporu že tě blokuje jejich služba prolexic (https://www.reddit.com/r/playstation/comments/331a46/ip_blocked_by_psn/) a že nechceš měnit IP adresu většinou do druhého dne vše vyřešeno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
před 54 minutami, marxcel napsal:

mam ten samej problem ws-37397-9 spíš noční mura čtrnáct dní mi to běželo bez problému tedy po výměně routeru a změny DNS a ted je to zase v hajzlu tak už nevim poradte.

Napiš na Sony podporu, a do mailu připiš svoji současnou IP adresu, během pár dní ti ji odblokujou, jsi na černé listině jako jsem byl já. Mají nějaký zabezpečovací systém, který vyhodnocuje případné hrozby a blokuje podezřelé IP adresy. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Měl jsem Error Ws-37397-9 . Nešlo se mi z ps4 připojit do onlinu, k psn.
Na twitteru jsem to napsal do tweetu, kde jsem označil https://twitter.com/AskPS_UK @AskPS_UK .
Během pár minut se mě zeptali jestli se připojím na PlaystationStore přes prohlížeč.
Vyskočí ale hláška:
"Access Denied
You don't have permission to access "http://account.sonyentertainmentnetwork.com/pc/login.action ?"on this server
Re.... #18.cf4a1502.1485774278.3f61a481"

Napsali mi soukromou zprávu s mailem
>>> help@uk.playstation.com <<<
kam jsem měl zaslat svou ip adresu zjištěnou tady
https://myexternalip.com/, datum narození a online ID.
A zároveň mu na twitteru do zprávy poslat mail, ze kterýho to budu posílat.
Do pár hodin vše fungovalo. 

Takže žádné změny portů, ani pořizování veřejné ip adresy.
:cool:

(prosím, rádo se stalo, pomáhat lidem mi dělá vážně radost :D)

Snímek obrazovky 2017-01-30 v 15.37.37 (2).png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Fajn, že ti něco takového pomohlo. Určitě může pomoct ostatním.

Otázkou jen zůstává, zdali se situace nebude opakovat tím, že se tvoje neveřejná IP adresa dostane znovu na blacklist Sony (chování ostatních, sdílejících stejnou IP adresu jakou máš ty, nemůžeš bohužel nijak ovlivnit).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska celej den tahle hlaska. Nejde ani zalozit novej ucet. Napsal jsem jim ale jak to ctu tak kdovi kdy odpovedej, jestli vubec. Jako co to je??? 

Jenom si chci trochu zanadavat. Tenhle problem maj po svete mozna tisice lidi uz dva roky a porad se objevuje. Tady http://community.us.playstation.com/t5/PlayStation-Network-Support/WS-37397-9/td-p/45539370 to spousta lidi nevyresila a Sony tema oznacilo jako solved :D Porad tam opakujou to samy co nikomu nepomaha. Proste super support :D Nedostanu se ani na blby youtube a kdybych to chtel prodat tak nemuzu protoze nejde zalozit dalsi funkcni account. Jeste ze nemam plus. Nektery lidi to resej mesice a zadnej vysledek. Mam polofunkcni vec a kdovi jestli se to spravi. Fuck that.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
před 6 hodinami, watashi napsal:

Dneska celej den tahle hlaska. Nejde ani zalozit novej ucet. Napsal jsem jim ale jak to ctu tak kdovi kdy odpovedej, jestli vubec. Jako co to je???

Playstation Experience - This is for the players.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PSN používám od roku 2008, nikdy žádný problém, po přestěhování od rodičů do vlastního najednou za poslední půl roku už 2x, poskytovatele mám naprosto stejného jako byl u rodičů. Komunikoval jsem na Twitteru s AskPS i pomocí e-mailu s CZ podporou, ale od pátku naprosto nic nezlepšeno, uplynuté dny z PS+ mi určitě taky nikdy nevrátí. Vypadá to na telefonát poskytovateli se žádosti o veřejnou IP, protože od Sony to ohromně dlouho trvá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zavolej na podporu řešil jsem stejný problém. Na podpoře mi pán řekl, že se jedná nejspíše o IP ban. Na email mi došlo vyjádření, že se nejedná o IP ban ani nejsem na blacklistu. Pár dní na to, vše naskočilo samo a problém zmizel. Určitě to chce urgovat podporu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu