Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Downgrade a Jailbreak PS3


Damon Salvatore

Recommended Posts

Ahoj, mám PS3 slim 4.78 320GB a už tri týždne sa snažím spraviť downgrade ale vždy pri 70% Napíše Coruptted data. Veľmi by som to potreboval alebo aspoň vedieť či sa to vôbec dá. Prosím odpíšte.

Upraveno uživatelem Damon Salvatore
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ďakujem skúsim tam niečo pozrieť. A ty nemáš s tým skúseností alebo nepoznas niekoho myslím ohľadom toho Managera.

Veľmi by som ho potreboval na hackovanie Cod mám všetky časti a chcel by som si stiahnuť map packy. Ak by si niekoho zohnal bol by som ti veľmi vďačný.

Upraveno uživatelem drak3go
Používej tlačítko "EDIT"
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bez e3 flasheru to nejde a i s nim je to slozity.....nezbyva ti nic jineho nez nejit nekoho kdo ti to udela zhruba za 800.....takhle jsem postupoval ja

jinak si stazeny hry nezahrajes

muzes zkusit tohle na ofw ale je to srani a stejne to asi nepude : http://www.ps3haxcz.com/viewtopic.php?f=4&t=4321

nejlepsi je nahrat cfw a to si sam neudelas.....

Upraveno uživatelem Psychos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

@Damon Salvatore: Výtku ke tvému startu zde na fóru jsem ti napsal TADY. Zde ještě doplním, že jsem promazal tvoje duplicitní témata a asi 10 příspěvků týkajících se jedné a té samé věci stále dokola a to dokonce i v sekcích, kde neměly co dělat. Jak už ti zde bylo naznačeno, tohle není ambulance aby ti zde někdo hned reagoval na tvoje dotazy. Když někdo bude vědět, určitě ti vždy rád poradí a tím, že svůj příspěvek rozhodíš na 20 míst určitě svoje šance na odpověď nezvýšíš. Naopak, moderátorům tím přiděláváš práci a při opakovaném porušování pravidel si navíc můžeš vysloužit nechtěnou odměnu v podobě napomenutí.

Díky za pochopení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu