Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Error (NW-31294-9)


jadovak

Recommended Posts

Zdravim předem se omluvám jestli se to tu už řešilo ale opravdu si stím nevím rady.

Dneska mi ps vyhodilo error "Cannot connect to the Wi-Fi network. The Wi-Fi network signal might be too weak. (NW-31294-9)"

Normálně mi to vždycky fungovalo teďka z ničeho nic....

Děkuji za jakoukoliv radu. :cry::cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Pokud se nepletu tak se to řeší celkem hodně a řešením je údajně veřejná IP adresa

EDIT: takže to je jiný problém to se omlouvám každopádně zkus tohle : http://community.us.playstation.com/t5/PlayStation-Network-Support/Quick-fix-to-sign-in-to-psn/td-p/44839352

Pokud nepomůže tak zkusit přidat IP adresu konzole do routeru manuálně a plus poslední možnost zavolat providerovi

Upraveno uživatelem SAIXX
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Hláška o slabém signálu na wifi nemá podle mě s IP adresou nic společného. Jak daleko máš wifi router od PS4 a kolik zdí/pater je v cestě?

Zkus (alespoň na chvíli) přenést router do stejné místnosti kde máš PS4, jestli se to nezlepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska odpoledne sem zapl konzoli jestli to naskočí. Hned se připojila k internetu uplně bez problému. Když ji chci zapnout teď hlásí to opět stejnou hlášku. Router mám o jedno patro níž a skoro podemnou takže podlaha a zeď. Signál lítá mezi 70-80% což mi nepřijde uplně málo. Zkusim přeníst konzoli do místnosti kde je router a uvidíme. Jinak pak je problém nejspíš u poskytovatele že?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu