Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS4 NEO..počátek rychlého konce ps4?


Smartmax

Recommended Posts

takže tvé hysterické mdloby a předpovědi o rychlém konci ps4 se ukázaly jako liché :D

PS: a kolik ti je kluku? Deset a půl :lol:

Ty máš nějaký problém ve svém životě? Že tu každého jen urážíš. Asi dostanu ban ale tohle je fakt síla. Už jsem na tvé příspěvky narazil víckrát a pokaždé je to navážení nebo urážení někoho nebo něčeho. Když mas nějaký problém ze sebou tak bez někde jinde kde to bude lidi bavit. Jestli si myslíš že je to vtipné, tak není. Takhle se nechová dospělí člověk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Pan chytrej pravidla totiž ani nečetl, jinak by při jeho věku, který zajisté převyšuje průměrný věk 12 - 15 let věděl, proč mu byla odebrána možnost přispívat do chatboxu.

To, že i 12 leté dítě dokáže používat tlačítko EDIT mu nemá cenu vůbec vysvětlovat, protože když se podíváš do historie jeho příspěvků tak zjistíš, že je to mlácení prázdné slámy. O tom, že vícenásobný příspěvek je také zmíněn v pravidlech pochopitelně vědět nemůže, když pravidla ani neviděl.

No a off-topicem, kterým se zde v tomto tématu snaží vylít srdíčko ani nemluvě, takže pokud by se to nasčítalo je až s podivem, že má ještě možnost vůbec přispívat sem do fóra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za psychoanalýzu, takovouto věc si mi mohl klidně napsat do pm a nepsat tu oftopik totálně mimo tema, ale když jsi to tu napsal veřejně veřejně ti i odpovím. Je mi víceméně u perdele co si o mne myslíš a pokud se ti nelíbí mé příspěvky, existuje tu krásná věc jménem ignore ;) Nejsi soudce ani kat tak nemáš právo mne soudit, na to jsou tu jiní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.hrej.cz/novinky/2016/06/19/vykonnejsi-ps4-ma-byt-v-prodeji-do-konce-roku-40560/ ps neo do konce roku....cena do 11k....

Ta cena je OK. Řek bych tak na hraně toho, kde má ještě smysl kupovat momentálně konzoli.

O kolik zlevní a jestli vůbec ps4, se uvidí. Ale řekl bych, že ano....ale tipuju tak max 1k...

Co mne taky zajímá, zda i u ps neo bude v případě VR setu nutno připojovat ten jejich doplňkový výpočetní systém. Imho ano....celou konzoli by jeho integrace jen prodražovala.

Upraveno uživatelem Smartmax
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, četl jsem článek kde je cena 11k což je podle mě nesmysl u nás to nahulí. Chci si koupit konzoli mám možnost 1TB s hrama za 7k ale otazka je vyplati se ji koupit nebo počkat na novou? Náročný hráč nejsem občas si chci zahrat fifu nebo nějaky auta po netu hrát nebudu. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, proč by to byl nesmysl.....ta konzole není až tak vylepšená. Největší změna je v grafické části APU. Tím byl navýšen celkový výkon. CPU bude stejné, jen na jiné frekvenci, popohnaná ram. Možná výměna mechaniky s podporou 4K. Vzhledem k tomu, že současná verze zlevní, je 11k imho naprosto reálná cena.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PS4 pochopitelně má kam zlevňovat....teď je oficiální cena 8990,-. Půjde na 7990 tipuju.

Neo pochopitelně má smysl kupovat i bez vr a 4k tv. Minimálně si myslím, že full hd a 60 fps bude ve velké většině her. A to je jiná káva než cukatura kolem 25-30 fps.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zastanu se smartmaxe,protoze ty jsi prodejce s minimem prodejem konzoli,tak prodejni cena byla 8190 pri launchi a hodne dlouho se drzela. Tedka cena klesla na 7490,- neber to nejak osobne,ale vim za jake ceny jsem to kupoval na EW

Upraveno uživatelem headhot
spatne formulovano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to nijak špatně neberu, ale asi každý myslí něco jiného, oficiální cena je snad doporučená ne? Nebo berete jako oficiální nejnižší cenu na netu? Já psal jaké jsou doporucene, tzn. oficiální, za které to prodává snad jen JRC. Takže asi tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja beru cenu bez marze, respektive jde dohledat realnou cenu za kterou to kupuje ceska pobocka sony do UK nebo Fr.

Kdyz jsem byl Jonkoping tak jsem videl konzole co meli poniceny jen obal a sli do srotu, pry kdyz to proneses je tvoje. Tyhle konzole sli do lysu focenu ve Svedskuicon_sad.gif((post-39477-1468719542683_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu