Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Cenové akce - všechny sem!


Saddako

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jojo destrukce je tam skvělá, ale je nedokonalá. Např. zníčís půlku baráku a druhý patro ti může furt zůstat nepoškozené a nezníčené protože ho drží třeba jen malá zed.... Já jsem to hrál dlouhé hodiny na PC. Škoda že tam neni něco jako COOP, to by byla pecka!

Co se týče série Red Faction, je skvělá - ale poslední armagedon mě velmi sklamal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Red Faction Guerilla je za 299,- pro PS3 a XBOX i na xzone. Btw: Crysis 2 NANO edice není na xzonu pro PS3 a XBOX už vůbec k sehnání :( Takže kdo o ní má zájem tak si jí musí pořídit za tu nízkou cenu už jen na PC!

To bylo jasné že se po tom zapráší, já objednával okamžitě :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V xzone jsou ted hry na PS3 a X360 zase nějaké "zlevněné",

De Blob 2 za 299,-

Splatterhouse za 499,-

Damnation za 299,-

Borderlands GOTY za 699,-

Kane & Lynch: Dead man za 299,-

Marvel Ultimate Alliance za 499,-

Lost Planet 2 za 499,-

James Bond: Quantum of Solace za 249,- a collectors edice za 299,-

NFS: Shift 2 Unleashed za 799,-

Dragon Age 2 za 799,-

Dead Space 2 za 799,-

Infinite Undiscovery za 499,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v x-zone jsou zase nějaké slevy, pokud by mně zajímaly prkýnka, asi bych do nějakého Hawka šel :)

Tony Hawk: Shred + skateboard PS3

1199 Kč (dříve 1899 Kč)

Tony Hawk: RIDE + skateboard PS3

1199 Kč (dříve 2990 Kč)

Kung Fu Panda 2 PS3

499 Kč (dříve 1199 Kč)

Homefront PS3

699 Kč (dříve 1399 Kč)

Enemy Territory: Quake Wars PS3

99 Kč (dříve 249 Kč)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v x-zone jsou zase nějaké slevy, pokud by mně zajímaly prkýnka, asi bych do nějakého Hawka šel :)

Tony Hawk: Shred + skateboard PS3

1199 Kč (dříve 1899 Kč)

Tony Hawk: RIDE + skateboard PS3

1199 Kč (dříve 2990 Kč)

Kung Fu Panda 2 PS3

499 Kč (dříve 1199 Kč)

Homefront PS3

699 Kč (dříve 1399 Kč)

Enemy Territory: Quake Wars PS3

99 Kč (dříve 249 Kč)

Tony Hawk: Shred + skateboard si dovolím nabídnout za 799. Nová nerozbalená.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • Moderators

Tak jsem chtěl přihodit na tu aukci, kde prodáváš těch 10 skvělých PS3 titulů od 1 Kč, ale zřejmě ti chtělo Aukro překazit kšeft a tak ti tam dali počáteční cenu 2.999 Kč. Hmm, to je pech, co? Domluv se s nimi, ať ti to opraví a já ti tam pak tu kačku přihodím, ok?

http://aukro.cz/10-her-na-ps3-ve-100-stavu-skvele-tituly-i1769279582.html

Dobrý den, vítejte na mé aukci kde prodávám hry na PS3. Všechny hry jsou ve 100% stavu včetně obalů a manuálů. Některé hry mají dokonce český obal a české titulky. Cena začíná na jedné koruně, cenu si určete sami. Pokud bude nějaký dotaz mile ráda zodpovím.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Zháňam e-shop na Slovensku kde by sa dali zohnať lacné hry pre PS3. Môže byť aj bazár, ale okrem Aukro.sk. Tam si z toho pár týpkov urobilo biznis a predavajú tam hry zo svojich obchodov. Môže byť aj kamená predajňa, ale iba v Bratislave.

Dávam sem tento post lebo som veľmi nahnevaný zo situácie, ktorá je na Slovensku s hrami. Vôbec sa ceny nehýbu a pokiaľ sa pozriete na spomínané Aukro.sk je to čistý horor. Strašne malá ponuka a ceny hier "bazárových" sú lacnejšie oproti novým tak o 10-20%. To je na smiech, hlavne ma serú ♥♥♥♥♥kovia čo si urobili z toho biznis ako sa patrí a ojeté hry staré aj 2 roky predávajú ako nové.:blejt:

Posúďte sami hra Heroes Move Edition nová na Aukru.sk http://opera.aukro.sk/playstation-move-heroes-i1823413142.html hra na alza.sk http://www.alza.sk/ps3-playstation-move-heroes-move-edition-d229518.htm. Tak fakt neviem či som pripečený ja alebo niekto iný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu