Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Cenové akce - všechny sem!


Saddako

Recommended Posts

PS+ na 3 měsíce zdarma:

Víme, že je dost dobře nemožné přestat hrát, když jste uprostřed něčeho dobrého. Proto vám nabízíme bezplatně 3 měsíce členství ve službě PlayStation®Plus navíc, pokud si koupíte předplatné na jeden rok. To znamená víc času na hraní, a to zcela zdarma.

Abyste získali 3 měsíce členství navíc, kupte si od 20. března do 10. dubna 2013 předplatné na 1 rok a dostanete kredit na dalších 90 dní členství, absolutně zdarma. (email od sony)

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Lidi tohle by mohlo byt zajimavy. http://www.jrc.cz/zprava_vyprodej_zlicin?utm_source=Newsletter&utm_medium=e-mail&utm_content=vyprodej_zlicn&utm_campaign=NNewsletter130404. Rsej prodejnu takze slevy az 80% chystam se tam v pondeli. Kdyby tam nekdo jel driv, tak napiste jestli to stoji za to prosim

Jak dopadla prosím ta akce?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem chtel objednat, ale obchod ale nema moc priznive recenze,tak nevim, ma nekdo s nimi nejakou zkusenost?

hele tak vcera ve 22:00 sem objednal a uz mi prisla sms od posty, ze mi to zitra dodaji, tak to vypada ze to bude v pohode.

Helejte lidi, tak obchod muzu doporucit, hry dneska prisli. Vsechno v poradku, uplne novy, rychly a levny :)

Upraveno uživatelem san andreas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Black Ops 2 Prestige edice (s vrtulníkem) za 1.999,-

http://www.mall.cz/ps3-hry/blizzard-call-of-duty-black-ops-ii-prestige-edition-ps3?v=537314

levnější už asi nebude, sám o ní uvažuju ;) Ale kde ji pak dát...

ja jsme si ji nakonec objednal, cod hry nesnasim je to odpad,ale rikam si,ze ta bedna bude dobra schovka na chlast a vrtulnika pokud je funkcni vyuziji mrnousove

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jsme si ji nakonec objednal, cod hry nesnasim je to odpad,ale rikam si,ze ta bedna bude dobra schovka na chlast a vrtulnika pokud je funkcni vyuziji mrnousove

Zkus mi potom pls dát vědět, jak je velká ta bedýnka a z jak kvalitního plastu je udělaná. Pořád se nemohu rozhodnout, jestli vzít nebo ne ;) Popřípadě jak je velký ten vrtulníček. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus mi potom pls dát vědět, jak je velká ta bedýnka a z jak kvalitního plastu je udělaná. Pořád se nemohu rozhodnout, jestli vzít nebo ne ;) Popřípadě jak je velký ten vrtulníček. Díky

mandaz tady mas podrobne video,podle toho jsem se rozhodl,hlavne ze funguje ten vrtulnik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu