Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter Portable 2G tutorial


WItekS

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

cus hunteri :)

koukam... sme asi vsichni stejne postizeny :]] ...MH uz taky nejakej cas nehraju (neni co farmit :/ ), ale do tohodle topicu nakouknu vzdycky :D

jinak cekam na MH3 pro wii, ale urcite by HM meli udelat taky na full HD...

treba engine z lost planet 2 si o to jen rika... navic je to taky capcomarna

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lidi sem fakt lama ale nevite nakej figl bo trik jak zabit toho bulldrome nebo jak se menuje to prase divoky? ja ho ne a ne zabit proste nejde pls

je strašně blbej, počkej až se na tebe rozeběhne a uskoč, až se zastaví tak do něho mlať a až se na tebe otočí tak zase uskoč... trpělivost...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hehe PS3 MH by bylo super ! Taky v to tajně doufám heh..

Ale hraju Frontier a to mí stačí víc než dost :)

Jo a tak nějak i sleduju videa z MHTri.. a jestli máš Wii weste, tak to ti závidim, vypadá to pěkně ;)

edit: hahaha joo, MHP2G sme dohráli a sou stovky hodin zábavy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[;710294']Taky bych rad rozjel frontier' date=' ale ta japonstina :/

jinak zatim neni co zavidet, wii jeste nemam... cekam az vyjde EU verze MH3

ale az vyjde... MUHUHEHEHEHEEEEE:twisted: xD[/quote']

Tak co ti brání ? Fakt neni čeho se bát.. Katakana ( v tom sou napsaný montra a hodně materiálů je jednoduchá ) a hiragana taky ujde.. kanji je >< naštěstí v tý toho moc neni.

existujou stránky a překladače a za chvíli uvidíš, že je to v pohodě. A taky tkušenější hráči, co rádi pomůžou ;)

jenom jedno varování ta hra je EXTRÉMĚ návyková xD je to tam samej event quest / víkendovky atd, takže sem si uvědomil, že se každou chvíli přihlašuju jenom "aby mi něco neuteklo" xD haha

ale jak sem řek.. japonci sou mistři a to doslova.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak co ti brání ? Fakt neni čeho se bát.. Katakana ( v tom sou napsaný montra a hodně materiálů je jednoduchá ) a hiragana taky ujde.. kanji je >< naštěstí v tý toho moc neni.

existujou stránky a překladače a za chvíli uvidíš, že je to v pohodě. A taky tkušenější hráči, co rádi pomůžou ;)

jenom jedno varování ta hra je EXTRÉMĚ návyková xD je to tam samej event quest / víkendovky atd, takže sem si uvědomil, že se každou chvíli přihlašuju jenom "aby mi něco neuteklo" xD haha

ale jak sem řek.. japonci sou mistři a to doslova.

jako nebojim se ani tak, ze bych se tu hru v japonstine nenaucil hrat.. jako spis jak budu komunikovat s hracema :/

Ale az budu mit cas tak to aspon vyzkousim.. uz se na to nejakou dobu chystam, jen jsem zatim tak nejak linej :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[;710445']jako nebojim se ani tak' date=' ze bych se tu hru v japonstine nenaucil hrat.. jako spis jak budu komunikovat s hracema :/

Ale az budu mit cas tak to aspon vyzkousim.. uz se na to nejakou dobu chystam, jen jsem zatim tak nejak linej :D[/quote']

haha paráda je, že jim ani nemusíš nic vysvětlovat :D taktiky atd chápou.

a věci jako: Capture ? Kill ? Good Job ! Thank You. Hello^^ Can I join ?

mam přednastavený na F klávesách abych to nemusel psát pořád dokola..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli se tam mluvi anglicky, tak to je pohoda... ja se bal japonstiny :)

edit: jaky je pls link na SoC?.. dlouho sem tam nebyl a vypada to, ze ho zase presunuli :roll: ...diky

edit2: uz nic.. crody(minegarde) jsem se dopatral i navodu na instalaci MH Frontiera, ale zdesil jsem se tech uvodnich warnningu..

"Do not type in English within the Game chat, you will be banned !"

"If you do not speak/understand Japanese, do not try to communicate with Japanese players, you will be reported and banned!"

to mas ty hlasky nabindovany na funkcnich klavesach v japonstine?...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[;710591']Jestli se tam mluvi anglicky' date=' tak to je pohoda... ja se bal japonstiny :)

edit: jaky je pls link na SoC?.. dlouho sem tam nebyl a vypada to, ze ho zase presunuli :roll: ...diky

edit2: uz nic.. crody(minegarde) jsem se dopatral i navodu na instalaci MH Frontiera, ale zdesil jsem se tech uvodnich warnningu..

"Do not type in English within the Game chat, you will be banned !"

"If you do not speak/understand Japanese, do not try to communicate with Japanese players, you will be reported and banned!"

to mas ty hlasky nabindovany na funkcnich klavesach v japonstine?...

Heh.

Mam je tak napůl, něco anglicky, něco japonsky.. Většina japonců třeba píše Gj! protže japonsky good job = guddjobu ^^

Jo, smasher to tam napsal, aby každej newbík co začne MHFO nechodil okolo a nemluvil anglicky...

Věc se má asi takle:

Dokud budeš platit a jakože musíš platit, jestli chceš hrát, nikdo ti za mluvení anglicky nedá BAN.

Jediná věc, co neni úplně legální, je používání VPN, takže o tom bych se nezmiňoval.

Některý japonci prostě nemaj anglicky mluvící lidi rádi, takže při nejhoršim si tě daj do Ignore Listu.

Ale v naší guild ( TailWhip ) sou samý ne-japonci, takže tam se bavíme anglicky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsou ve hře skilly, který přidaj zbraňi větší poškození? Viděl sem videa, že když sekli do monstra, tak tam byly takový čáry, jako led, oheň atd... Neni neco takovýho? Nebo skill,kterej je proti tomu řevu monster, jak zařvou a kolem nich je taková vlna, která mě odhodí? Předem dík...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsou ve hře skilly, který přidaj zbraňi větší poškození? Viděl sem videa, že když sekli do monstra, tak tam byly takový čáry, jako led, oheň atd... Neni neco takovýho? Nebo skill,kterej je proti tomu řevu monster, jak zařvou a kolem nich je taková vlna, která mě odhodí? Předem dík...

skill proti monstrum (slabsim) se nazyva Ear Protection a proti silnejsim je to HGE (high great earplugs), a ty cary sou Attributy zmbrane (elementy.. zbran z rathalosa je treba ohniva, z chameleosa jedovaty...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu