Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Error 80010514 hrozba umrti PS3


konsty

Recommended Posts

Zdar lidi tak, az se vam ukaze tohle cislo, tak verte ze vas milacek je v p.... Me se to ukazalo vcera, ale jeste to nejakou hru spustilo, jenze dnes uz to nenacte vuuuubec nic, tak jsem volal do Sony UK jelikoz ziji v Anglii a co mi rekli, zadny strachy pristi pondeli vam dovezeme novou masinku a starou si odvezeme. Tomu rikam vyrizena reklamace, novou az ke dverim meho domu supeeeer, jen je skoda ze takhle nereaguje Sony CZ, jelikoz jsem tam taky volal, a reakce byla diametralne odlisna, cituji to musite tam kde jste to koupil a reklamovat my na to mame 30dnu na opravu, na dotaz co znamena error 80010514 mi nebylo v CR odpovezeno, tady v Anglii me bylo receno ze odchazi blue ray mechanika proto ta vymena. Jsem docela zaskocen jelikoz mam PS3 zhruba 4 mesice a uz odesla to je mazec :blink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to potěší .... takovej luxus jako bluray a takový poruchy:D :lol: njn když tak vidím tak asi wii je z těch 3 nextgen konzolí asi nejspolehlivejší celkove od začátku xD

To mas pravdu.. ono se nekdy vyplati vsadit na starsi CPU, ale na novy herni koncept, nez na nejdrazsi, nejnovejsi Cell Procesory se "super" novyma mechanikama, co maji jeste tenci laser, nez DVD... (proto uz se ceka na hologram.. bluray se vynalezlo, jen na oddaleni prichodu hologramu - aby vedci meli vice casu na jeho vyvoj..)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

anonymus to je teda výplod :roll:

HVD - holografický disk je již vyvinut a komerčně používán minimálně 3 roky a proto bych si dovolil odhadnout, že neveřejný rozuměj armádní sektor ho používá minimálně o 10 let déle...jeho cena je však zatím tak vysoká, že brání rozšíření do domácností a menších firem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
anonymus to je teda výplod :roll:

HVD - holografický disk je již vyvinut a komerčně používán minimálně 3 roky a proto bych si dovolil odhadnout, že neveřejný rozuměj armádní sektor ho používá minimálně o 10 let déle...jeho cena je však zatím tak vysoká, že brání rozšíření do domácností a menších firem.

vyplod? Ty jsi leda tak vyplod.. :roll:

A nemam pravdu? Ano, Blu-Ray s HD-DVD se vyvinul primarne pro zaplneni doby, nez se holograficky zaznam snad dostupnejsim - nyni je vyroba tak nakladna, ze si ji "normalni" clovek nemuze dovolit.. Je tedy treba jeste urcity vyvoj.. Vyvoj Blu-Raye byl prakticky jednoduchy - pouze slo o zmenseni zaznamove plochy - a tim i tedy ke ztenceni laseroveho paprsku, stopy jsou bliz pri sobe..

^^mohl by jsi mi rici, co z toho je vyplod, to odborniku? :blink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 years later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu