Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Mám DB 13604 a LT+2.0. Kdybych aktualizoval na novější verzi DB, tak mi XGD3 hry, které mám vypálené nepojedou,že?

Ptám se, protože jsem na jednom foru četl, že týpek aktualizoval (13599 -> 14xxx) a ty XGD3 hry, které už měl vypálené mu jedou stále i na vyšším DB.

Už jsem to tu psal, ale příspěvek zůstal bez odezvy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Junior Moderators

mesyas: Projížděl si AC nejdřív přes AGBX360? Popřípadě jakou verzi FW, DB máš?

PAdsamP: To záleží na tom, jakou verzi DB tam měl kamarád před tím. Nejspíš ale bude stačit přejet ISO znova přes AGBX a vypálit znova. Jen pro informaci, na nejnovější DB se doporučuje chodit s LT+ 3.0 (to samozřejmě neznamená, že to s LT+ 2.0 nejde).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Bojim se že přijdu o flash. Mám lt+3.0 DB mám nejnovější a po připojení kinectu chce update....Můžu ho udělat? kamarád měl lt2.0 DB měl 147... nevim a smazalo mu to flash.

Chci zahrát kinect hry a obávám se ale smazání flashe :D

Díky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Junior Moderators

Kámošovi to smazalo flash nejspíš protože neměl nejnovější DB a LT+. Ty bys žádnej problém mít neměl.

Každopádně tě upozorňuji, že každý update provádíš na vlastní riziko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zdravím, chci se zeptat proč se mi nevejde hra př. Prototype 2, LOTR: War in North, ktere jsou veliké cca 8,1GB na jedno dvouvrstvé DVD, které má kapacitu 8,5GB. Když dám vypálit píše,že na disku je málo místa.Děkuji za odpověď.

Nevypaluješ IHAS mechanikou. Jestli novou mechaniku nechceš, můžeš to zkusit vypálit truncate metodou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Jsem v tomhle začátečník,co je truncate metoda?

Jestli vypaluješ před ImgBurn, tak ti to při vypalování hodí dvě možnosti: Truncate a Overburn pokud si dobře pamatuji. Vyber tu první (truncate), třeba ti hra pojede nebo ne. Pokud nehraješ po Live tak je to stejně jedno, není to řešení, nicméně to už je tvá věc. Jen to můžeš zkusit, jedno DVDčko snad člověk obětovat může.

Jestli si v tomhle začátečník, tak nejdříve přečti zdejší návody, potřebuješ nutně vědět jaký máš flash a Dashboard, než něco vypálíš. Nejlépe hru ještě před vypálením projet v ABGX360.

Nejlépe samozřejmě uděláš, když koupíš IHAS mechaniku revize B, jak ti řekně určitě každý a ,,zatím,, nebudeš muset řešit žádné problémy. Pak je tady možnost udělat si RGH a nemusíš ani nic vypalovat, jak říkám, přečti si nějaké návody/rady a něco o alternativě RGH, pokud nehraješ a nebudeš hrát po Live, tak je to rozhodně lepší řešení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mam otazku delanou pro tuto sekci :D stahl jsem si forzu 4, protoze jsem dostal chut si zajezdit nejaky zavody. tak jsem ji stahl, ofixoval a dal palit a tady je problem!!! :( uz dvakrat se to seklo ve stejnou dobu (50%) a napsalo to,ze je spatnej nejaky sektor. Pritom uz jsem vypalil spoustu her a nikdy nebyl problem. Mam normalne vypalovacku Ihas B 2 mesice, ale cetl jsem, ze prej Forza 4 ma nejaky novy zabespeceni moc prosim teda o radu. Nebo myslite ze je to dvd mediem? vypaloval jsem vzdy na nerbatin a ted mam EMTEC,ale uz sem na ne papli jednu hru a ta je oka. Chci si zazavodit :D dekuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu