Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Ahoj mam nekolik otazej a budu moc vdecny za odpovedi..Chci si koupit Xbox360 ale pred tim bych chtel vedet jestli mi tam pujdou hry ktere si stahnu na disk??(Muze byt normalni prenosnej disk?)Fakt se mi nechce platit takove palky za original hry..Jestli je teda mozne hrat hry ktere si stahnu a co k tomu je potreba moc dekuji z aodpoved..Klapy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj, dostal jsem X360 4GB a jako naprostý začátečník bych se chtěl zeptat. Pokud si koupím na marketplace hru za MS points, např. Battlefield 1943, jakým způsobem se pak hraje? Stáhne se na HDD a když budu hrát jinoiu, zase se smaže a budu ji muset stáhnout znovu? Nebo jde stáhnout a vypálit? S tí msouvisí jiná věc - mám v rámečku HDD ze starého notebooku, je to řešení? Půjde mi připojit? Děkuji, doufám že když jsem vybral správný topic, že mě neukamenujete. Díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj mám problém z jednou hrou jmenuje se Halo 4 stáhnul sem jí na stránce warcenter udělal sem kontrolu v ABGX360 a v poho tak sem jí potom vypálil vložil sem jí do Xbox 360 najede mi hraju ani ne za 5 min mi skočí že je hra nečitelná tak sem psal jednomu klukovy o kterýho sem stahnul tu hru na stránce warcenter a napsal že neví čím to muže bejt asi špatné vypalené tak sem jí znovu vypálil a to samé a nic znovu mi to tam skočí tak sem vymazal tu hru a udělal jí odznova extrahoval sem a nedělal sem kontrolu v abgx360 a vypalil sem jí vložil sem DVD do xboxu a hrál sem v pohodě tak sem si řekl že je to dobré no dokončil sem kolo a skočilo mi tam game error tak už sem zničil 3 dvd prázdné kvulí tady tí hře nevím co stím nemužete mi poradit mám i vypalovačku Ihas revize B je nová takže podle mě to nebude problem asi v DVD rom takže nevím prosím hodně moc o radu předem díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

já mám LT+ 02 vypaluju přes program imgburn a DVD+ R DL ( Verbatim) a ještě mám dashboard v2.0.15574.0 přesně kolik hra chce v dashboard všechny nejnovější hry co sem zatím stáhnul fungujou bez problemu crisis 3 far cry 3 cod black ops 2 assassins creed 3 v cz atd... jak sem psal mám už protože sem si dělal teď zase nový hry tak mám už plno her a jediná tady ta mi nejde a já bych jí chtěl hrozně moc chtěl jestly mi porádíš spenat co třeba dělám špatně atd... nebo jestly něco nemám přidat do programu atd.. hrozně bych byl opravdu vděční hlavně aby mi ta hra jela předem dík za odpověď

Upraveno uživatelem chesterfanda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

nevim zda do rgh nejak chodi lidi, zatim mi tam stale zustal dotaz tak se zusim zeptat i tady:

Zdravim, asi se pridam s lamskym dotazem, ale jsem krapet zmateny. Mam v xboxu RGH a mam externi disk v ntfs. Hru mam stezenou v iso, pres jaky program tu hru dostanu na ten externi disk? neni tu nekde podrobny navod pro blbce?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
nevim zda do rgh nejak chodi lidi, zatim mi tam stale zustal dotaz tak se zusim zeptat i tady:

Zdravim, asi se pridam s lamskym dotazem, ale jsem krapet zmateny. Mam v xboxu RGH a mam externi disk v ntfs. Hru mam stezenou v iso, pres jaky program tu hru dostanu na ten externi disk? neni tu nekde podrobny navod pro blbce?

Disk musí být ve formátu FAT32, Xbox neumí číst z NTFS. A jak jí tam dostaneš? Stáhneš hru z netu, pomocí programu jí vyextrahuješ, např. ISO2GOD, Xbox Image Browser či podobné. A celý vyextrahovaný obsah vložíš na tvůj externí hdd, který připojíš k PC. To je vše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Je tu někde na fóru něáký FAQ jako základní odpovědi na co je todle a todle pro lidi co v životě neměli konzoli a chystají se pořídit abych nemusel obtěžovat někoho a zakládat nový téma ? Díky za odpověď :)

http://console-forum.net/tema/79973-xbox-360-pro-zacatecniky-aktualizace-7-1-2012

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu