Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Ahoj, tak ja take pro vas asi po milionte stejny dotaz....

koupil jsem novy starsi xbox, je to cerny, ten nejnovejsi typ s diskem uvnitr...

chci se zeptat, co udelat pro to, abych mohl hrat hry z disku, abych je nemusel ani vypalovat...

a jak to je s pripadnym banem- pokud mi doporucite nejaky to RGH, tak zda i s tim muzu hrat treba origo hru pres net?

a kolik prumerne stoji reseni, ktere doporucite?

diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Junior Moderators

Ahoj, pokud nechceš hry vypalovat, tak jdi jednoznačně do RGH (Reset Glitch Hack), díky tomu si pak dáš na libovolný externí disk rozbalené hry (extrahované ISO soubory - obrazy her) a hraješ.

Nutno podotknout, že s RGH ztrácíš přístup na Xbox Live, tzn. mimo jiné nebudeš moct hrát multiplayer přes internet. Pokud si však necháš udělat Dual Nand (ve zkratce budeš moct přepínat mezi RGH a originálním dashboardem Xboxu; dělá ho tu například drak3go), budeš moct hrát originální hry přes internet. Ještě je tu možnost Dual Nand + Flash LT3.0 nebo LTU, což v podstatě kombinuje obojí: Můžeš hrát hry z pevného disku, ale zároveň můžeš na druhém dashboardu hrát vypálené hry (pokud je vypálíš správně, tak i multiplayer přes internet).

Cena RGH se pohybuje (tuším) kolem 1500kč, u flashe je to kolem 500-1000 (cena závisí vždy na prodejci).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Dobrý večer, mám menší problém s koupí hry Forza Horizon v obchodě herní svět. Forzu jsem objednal 16.12.2013, dneska tj. 19.12.2013 mi došla domů. Kromě toho že na mě za 799 + poštovné, celkem 847 kaček vykoukla Bundle verze (což mě teda vytočilo do běla) jsem byl postaven do další zapeklité situace. Vložil jsem disk do mechaniky a ejhle disk nelze přečíst... Po několika pokusech se mi povedlo ukecat xbox aby hru nainstaloval, povedlo se, ale ... za skoro 850 kč se podívám na intro ze hry a nazdar... myslíte si, že mi uznají reklamaci? Nebo si s tím můžu akorát házet o zem? Napsal jsem jim email tak uvidím co mi řeknou. Ale už jen to, že pošlou Bundle verzi kterou někde vzali z nějakého setu svědčí o tom, že herní svět jsem našel, zkusil a o 850 kaček chudší opustil.. Zlatý XZONE !! Stalo se vám to někdy? Děkuji za Vaše rady a připomínky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Dobrý večer, mám menší problém s koupí hry Forza Horizon v obchodě herní svět. Forzu jsem objednal 16.12.2013, dneska tj. 19.12.2013 mi došla domů. Kromě toho že na mě za 799 + poštovné, celkem 847 kaček vykoukla Bundle verze (což mě teda vytočilo do běla) jsem byl postaven do další zapeklité situace. Vložil jsem disk do mechaniky a ejhle disk nelze přečíst... Po několika pokusech se mi povedlo ukecat xbox aby hru nainstaloval, povedlo se, ale ... za skoro 850 kč se podívám na intro ze hry a nazdar... myslíte si, že mi uznají reklamaci? Nebo si s tím můžu akorát házet o zem? Napsal jsem jim email tak uvidím co mi řeknou. Ale už jen to, že pošlou Bundle verzi kterou někde vzali z nějakého setu svědčí o tom, že herní svět jsem našel, zkusil a o 850 kaček chudší opustil.. Zlatý XZONE !! Stalo se vám to někdy? Děkuji za Vaše rady a připomínky :)

hojda na jejich webu bych našel reklamační řád a jak postupovat a hru jim tam poslal at se starají, pokud na jejich webu nebylo napsáno že se jedná o prodej bundle verze mohlo by se jednat i o klamání zákazníka..avšak oni na tom vydělali...jako hra je jako hra, jen tam nemáš knížku a máš jinej obal ne? ale pokud ti nefunguje, tak bych okamžitě reklamoval ... btw máš nárok na vrácení peněz do 14dnů bez udání důvodu, popř výměnu ...

btw koukám na heureku http://hry-pro-xbox-360.heureka.cz/forza-horizon/ ...a rozhodně bych si vybral jinej obchod za tvojí cenu... napč CZC nebo Originalky, kde nakupuju častěji ..bo alza má za 850 s CZ lokací ,) držím pěsti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ahoj, mam problem s instalaci GTA V. Klasika, dostal jsem ho vcera k Vanocum spolecne i s HDD. Do xboxu dam ten instalační disk 1,jako uložiště zvolim HDD. Všechno pak běží vpoho, ale sekne se to na 1234/7876 mb. Co mam dělat?

začít diskem 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Junior Moderators

Zapnou Xko,najit hru,stahnout,spustit a hrat!

Ja sztahl WOT,nainstasloval,spustil,stahly se dalsi data a hral jsem,ale je to uz vic jak mesic,kdyz to byla beta verze,nevim jak je to ted!

Zkus prohledat Livko jestli to tam najdes!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj, mám dotaz, po dlouhé době jsem dnes zkoušel vypálit hru. Průběh vypáleni proběhl v pohodě ale když hru vložím do konzole tak se bud restartuje nebo zůstane vyset na logu xbox 360. Zkoušel jsem i hry které mi kdysi fungovali a pokaždé to samé. Syn údajně proklikal nějaké aktualizace, nemůže to být ten problém? Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím,

na úvod chci říct, že jsem nikdy konsoli nevlastnil, jsem PCčkář. Rozhodl jsem upřednostnit koupi Xbox 360 před PS3 - četl jsem že xbox bude na hry lepší, na PS prý není žádný flash, takže bych se s orig. hrami nedoplatil. Už jsem o xboxu něco četl, ale topiců je tu mnoho, tak se chci v této diskusi pro blby zeptat na pár věcí.

1) Bude nějaký problém, když xboxe koupím přes ebay z Velké Británie?

2) Jde na každý typ Xbode RGH, ikdyž bude koupený z toho zahraničí? Myslím, že jsem četl, že flash nejde, ale ten RGH by jít měl na každý typ s ohledem na tu revizi - HDMI.

3) Je nějaký rozdíl mezi 4GB verzí a verzemi většími? Mám externí HDD o velikosti 320GB, tak jsem ho chtěl použít jako pamět > Nebudou se hry z HDD nějak sekat při hraní? Není lepší koupit např. 250GB verzi?

4) Když tam bude udělaný ten RGH tak zápor toho je, že nemůžu jít na live. Ten live znamená, že nemůžu hrát online s ostatními?

To bude zatím asi vše. Všem moc děkuji za odpověď. Vím, že to jsou asi noobovské otázky, ale jak jsem psal, konsoli jsem nikdy nevlastnil, tak mě prosím neukamenujte ;) Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Junior Moderators

Zdravím, na začátek bych tě trochu poopravil: Na PS3 je možnost hraní záloh a dnes už (pokud se nepletu) funguje na všech FW. Teď k věci:

1) Ne, problém nebude - ve Velké Británii používají standart PAL, což je stejné jako u nás. Jediný problém bude v zástrčce, na kterou se ale u nás dají koupit adaptéry za pár korun.

2) RGH se na nejstarší revize (např. Xenon) nedělá kvůli veliké šanci výskytu RRoD. Pokud tedy chceš RGH, kup si např. revizi Jasper, nebo třeba Xbox 360 Slim. Flash jde na všechny Xboxy s jakoukoliv verzí Dashboardu.

3) Rozdíl je jen a pouze ve velikosti disku. Pokud budeš mít RGH, můžeš použít externí disk na hry bez problému.

4) Přesně tak - nebudeš moct hrát online, stahovat dema a vůbec využívat všech možností Xbox Live, protože na konzoli s RGH není vůbec možnost přístupu na Xbox Live.

Upraveno uživatelem spenat
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Junior Moderators

To na co se ptas se tu resi nekolikrat tydne a urcite ti nic nebrani v tom si to tu procist!

Ale odpovim ti:

1)bude asi problem se zastrckou do elektriky

2)flash i RGH jde na vsechny xboxy, flash je uprava mechaniky,muzes na Live,musis vypalovat DVD a RGH je HW uprava v Xboxu,nemuzes na Live,hrajes z HDD

3)samozrejme je lepsi vzit 250GB interni HDD

4)ano Live znamena ze nemuzes hrat online a nakupovat a stahovat hry a dema z Live (nutno si zaplatit Gold clenstvi pro hrani online)

Procti si sekci RGH at se neco dovis

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Junior Moderators

No to je mozne,ale nepocitam s tim ze chce kupovat jeden z prvnich Xboxu,bral jsem to tak ze chce nejake Slimko kdyz uvadel HDD 4GB nebo 250GB

Hlavne ze jsme mu odpovedeli na jeho otazky a snad mu pomuzou se rozhodnout

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jojo díky za odpovědi ;) Můžete se jen prosím podívat na tenhle? http://www.ebay.co.uk/itm/Microsoft-Xbox-360-Slim-Konsole-inkl-2-Original-Contr-FULL-HD-HDMI-/111037456408?pt=DE_Konsolen&hash=item19da592018. Myslím, že cena 4500 za slim verzi 250GB + 2 gamepady + pošta je dobrá. Jen jsem se ještě teďka dočetl něco, že je nějaká verze reface/E. To je jen hezčí slim verze nebo je tam i nějaký HW rozdíl? Uvažoval jsem ještě o 4 GB verzi (také slim) + 2,5HDD 250GB, ale cena je +/-stejná, ta 250GB verze mě přijde pohodlnější, že nemusím mít ten externí hdd připojenej :D Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu