Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Chci si koupit Acer Aspire ONE 150-Bw.


gagaman

Recommended Posts

Co tu riesite? Jazyk alebo notasy?

Zaujmalo by ma kolky z vas mate netbooky doma co ich tak aj ospevujete a zaroven by som navrhol vymazat prispevky uzivatelov co tu trepu dve na tri a doma maju akurat tak nejaky stolovy pocitac.Co tu riesite?Pre boha,vykon na vlastnenie netbooka vam netreba,ale baterka nech vydrzi 7 hodin..Tak ja som asi z marsu,ale mne staci ked ten moj acer vydrzi na baterku 2 hodinky,ale zmakne veci ktore nezmaknu pocitace 40% uzivatelov fora..Ved predsa zastrcka uz dnes nie je ziadna vzacnost a najdem ju uz pomaly aj v tescu na hajzli..Nebudem tu zatracovat majitelov EEEciek a ani HPciek.Ja mam Acer..V porovnavacom teste Acer-EEE startovania windowsu vyhral acer bolo to o chlp,ale vyhral..

Tieto netbooky su zatial na jednej urovni..

A isiel som do obchodu a kupil som acer a podla mna som za posledne dva roky urobil dobre..Houk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 53
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

no a co já s tim já nic netvrdim..jenom Aspire one stojí 7 500,-

a MSI Wind U100 opravdu nestoji sedm a půl ale

http://www.alza.cz/msi-u100-wind-black-160gb-1gb-bundle-d105142.htm

a neříkej že hledám nejdražší Eshop ;)

o BAN se vsázejí jenom ubožáci.

jinak se ani nebojím říct že vzhledově se povedl aspire one lépe než MSI ale je to věc názoru.

a hlavně neříkejte že aspire one je nekvalitně vyrobený.

má pevnější plasty než HP mininote!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) je moc pekne, ze majitele Acera si tu "nahodou" zastavaji Acera a tudiz je jejich verohodnost a objektivnost v teto diskusi blizici se 0

2) Znova - u netbooku o vykon VUBEC nejde. Zvlast pokud jsou ty vysledky o chlup. Dalsi vec je - jak jiz zminil lachtan - ze start OS neni zadny smerodatny udaj.

3) Tady jde predevsim o komunitu - a ta JE nejlepsi u EEE.. Linux vysel ve vsech moznych provedenich prave pro EEE. Android uz je i pod EEE. Je spousty navodu, jak si EEE upravit - pridat dotykac apod.

4) skvele, ze jsou zasuvky vsude - a co. Co je pro tebe zasadnejsi? Start Windows o 5 sekund rychlejsi, anebo vydrz o nekolik hodin vetsi? To ja si radeji o 5s dele pockam, ale pak nebudu muset stat na nejakejch verejnech zachodech u zasuvky, jak nejakej somracek. Pokud ti staci 2h, tak netbook nejspise tolik neprenasis - pak nechapu, proc sis porizoval netbook. Netbook je mobilni zarizeni pro nekoho, kdo ho casto prenasi, chce rano nabit a v pulce dne se podivat na film a pak na nem terba jeste pracovat, zaklapnout a za par hodin opet neco ukazat napr. nejakemu kolegovi - ne hledat zasuvku kvuli kdejake chujovine.

Coz ale nejspise vetsina majitelu nactiletych nepochopila, protoze ho dostali k vanocum/narozkam od rodicu a stejnak ho maji 90% casu doma napojenej na sit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Netbook je mobilni zarizeni pro nekoho, kdo ho casto prenasi, chce rano nabit a v pulce dne se podivat na film a pak na nem terba jeste pracovat, zaklapnout a za par hodin opet neco ukazat napr. nejakemu kolegovi - ne hledat zasuvku kvuli kdejake chujovine.

Ty kde zijes,Ukaz mi jeden NOTEBOOK nie netbook, ktory ti vydrzi od rana do obeda,na obed si pozres film a vecer este ukazes nieco kolegovi.. To je nemyslitelne!!

Mam uz 5 notas,Acer,Asus,HP,teraz mam pre zenu Fujitsu a pre seba Aspire..prenasam ho pomerne casto t.j vsade a toto co tu ty riesis som nezvladol este ani na jednom..Myslim ta vydrz..

Hod nam sem aky netbook mas ty a ake baterkove skusenosti s nim mas..Teoria ti je nanic ked realita pri vsetkych je v uplne inej dimenzii..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale tohle je topic o netbook(ach), jestli jsi to stale jeste nepochopil. Nikde jsem netvrdil, ze NOTEbook, vydrzi cely den - ackoliv ano, jeden od Dellu prakticky ano.

A tady dukaz, Dell ma dostupne baterie, ktere udrzi NOTEbook pri idealnich podminkach 19 hodin http://www.quickonlinetips.com/archives/2008/08/dell-latitude-notebooks-long-battery-life/ .. 10 hodin, ale neni zadny problem ;-)

EDIT: Dalsi Dell NOTEbook.. tentokrate 11 hodin.. http://pretaktovani.cz/text/dell-xt2.php

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty kde zijes,Ukaz mi jeden NOTEBOOK nie netbook, ktory ti vydrzi od rana do obeda,na obed si pozres film a vecer este ukazes nieco kolegovi.. To je nemyslitelne!!

Mam uz 5 notas,Acer,Asus,HP,teraz mam pre zenu Fujitsu a pre seba Aspire..prenasam ho pomerne casto t.j vsade a toto co tu ty riesis som nezvladol este ani na jednom..Myslim ta vydrz..

Hod nam sem aky netbook mas ty a ake baterkove skusenosti s nim mas..Teoria ti je nanic ked realita pri vsetkych je v uplne inej dimenzii..

jj presne notas ti vydrzi v kuse max 5 hodin...a to je dost good ;)

//Anonymous_: precti si muj post vyse, pak mozna prestanete zvatlat nesmysly.. :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mozna bol, pred X lety, jiz neni. Nevim, co mam ukazat vice, mas dva dukazy, dale snad googlit nemusim. :roll:

Proste si priznej "porazku", evidentne se v technice neorientujes, kdyz nevis, jak je to dnes. Co bolo, to bolo, dnes je to ine.

EDIT: abych nevypadal jako troskar, pridam tu jedno HP EliteBook s 12 clankovou Ultra baterii, ktera ten notes udrzi celych 24 hodin.. http://www.t3.com/news/hp-elitebook-6930p-offers-24-hours-of-battery-life?=36643

EDIT2: navic jsi stale nepochopil, ze se tu bavime o netbookach a ne notebookach, vubec jsem nepochopil, z jakeho dovodu jsi sem notebooky zatahl.. :dozey:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsi najebnuty?? Ja NERIKAL, ZE MAM NOTEBOOK, co vydrzi X hodin, ja NERIKAL, ze jsem bussiness man, ja NERIKAL, ze mam XT2, vubec nevim, o co ti jde? Usral jsis nebo proc jsi zacal zvatlat uplne OT, nezavisle na tom, co jsem napsal? Meles uplne z pantu!

Projed si znova, co jsem psal JA, co JSI ZACAL z niceho nic psat ty (o notebooku a jeho vydrzi) a NA CO JSEM ODPOVIDAL (na to, ze NOTEBOOK VYDRZI dele nez 5h).

NEODPOVEDEL JSI NA OTAZKU, NEPIS OT, DIKY!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Acer nema moc dobre meno ale to neznamena ze to co udela je na ***** kdyz se neco poroucha de to reklamovat ....(dilenske spracovani je u tohohle levneho typu dostacujici co vic by clovek taky za ty penize chtel...)stejne vetsina věci je dělana aby vydrzela 2roky-..kdyz vydrzi dele je to hezke ale stejne si to vyzada dalsi penize (napr:vymena baterie) Jinak Kamosi maj novejsi typi aceru a nejsou vubec spatne tak nehazejte vsechno do jednoho pitle kvuly tomu ze znate nekoho komu se p**** notas po 2letech nebo hned... psp se mi taky zmrsilo nekolikrat a je to sony....jinak k tematu urcite neni spatnej ale myslim ze v cenove relaci jsou i lepsi .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
1) je moc pekne, ze majitele Acera si tu "nahodou" zastavaji Acera a tudiz je jejich verohodnost a objektivnost v teto diskusi blizici se 0

2) Znova - u netbooku o vykon VUBEC nejde. Zvlast pokud jsou ty vysledky o chlup. Dalsi vec je - jak jiz zminil lachtan - ze start OS neni zadny smerodatny udaj.

3) Tady jde predevsim o komunitu - a ta JE nejlepsi u EEE.. Linux vysel ve vsech moznych provedenich prave pro EEE. Android uz je i pod EEE. Je spousty navodu, jak si EEE upravit - pridat dotykac apod.

4) skvele, ze jsou zasuvky vsude - a co. Co je pro tebe zasadnejsi? Start Windows o 5 sekund rychlejsi, anebo vydrz o nekolik hodin vetsi? To ja si radeji o 5s dele pockam, ale pak nebudu muset stat na nejakejch verejnech zachodech u zasuvky, jak nejakej somracek. Pokud ti staci 2h, tak netbook nejspise tolik neprenasis - pak nechapu, proc sis porizoval netbook. Netbook je mobilni zarizeni pro nekoho, kdo ho casto prenasi, chce rano nabit a v pulce dne se podivat na film a pak na nem terba jeste pracovat, zaklapnout a za par hodin opet neco ukazat napr. nejakemu kolegovi - ne hledat zasuvku kvuli kdejake chujovine.

Coz ale nejspise vetsina majitelu nactiletych nepochopila, protoze ho dostali k vanocum/narozkam od rodicu a stejnak ho maji 90% casu doma napojenej na sit.

Z některýma věcma nesouhlasím a to:

Komunita - www.aspireoneuser.com je dostačující,oprvadu velká komunita (btw.: sry že to říkám ale České komunity o EEE a ostatních netbocích stoji za ho***)

Android - Je funkční i na AAO,myslím že dokonce i ten EEE port:)

Dotykáč - TouchMod je i pro AAO:roll:

Linux - Taktéž je na AAO několik upravených dister a základní linux v AAO (Linpus) bych řekl že je lepší než základní linux u EEE. (např Linux4One - distro přesně ušité pro AAO)

Baterie - Za 800kč v přepočtu na ebayi koupíš 6-článkovku a ta vydrží i těch 4-5hodin,pokud používáš Fancontrol a pár módu tak i tříčlánková vydrží víc jak 2hodiny.

A podle mého názoru se Acer stará víc o uživatele než ASUS na AAO vychází nové BIOSY updaty ovladaču ..kdežto na EEE a ostatní netbooky jsem už dlouhožádne aktualizace neviděl...

++++++++++++++++++++++++++++++++++

A někteří už by si mohli uvědomit že netbook není žádná herní konzole nebo nějaké PC dělo....I když jsem na něm rozjel hratelně i hry jako Red Alert 3,rozhodně si nekupujte netbook kvuli tomu že na něm chcete hrát hry nebo používat photoshop...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Kámoš si koupila ACER a 2x se mu rozbila CD-ROMka v záruce a těsně po skončení záruky se mu rozbila zase, ACER je nekvalitní, nic nevydrží, je na jedno zapnutí když to tak řeknu

tak to je divný když mini acer ani asus mechaniky nemají a já mám acer a jsem spokojen.

Jo ten asus má 7" display a acer 8,9"

Rozhodně bych být tebou neváhal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam aspire one a som s nim maximalne spojkojny.ten kto tvrdi ze je acer smejd za lacne peniaze nema pravdu.a ten kto s nim nema skusenosti a sudi podla toho co pocul alebo cital,nech mlci.moj prvy notebook bol acer aspire 1360.mal som ho 2 roky a teraz ho jazdi moja priatelka.za cely cas az dodnes ziaden problem co sa tyka plastov,hardware...ja mam aspire 6920g..poviem narovinu lepsi mutimedialny notebook som este nevidel.co sa tyka plastov,su skvele.nic nevrzga,nic nepuka.o to ze by sa polamal sa nebojim.priplatil som si za kozenu brasnu asi 3000sk a je maximalne v bezpeci.po HW stranke je namakany a tiez bez akychkolvek problemov.poslednym prichodom do rodiny aceru je ONE.kupil som ho hlavne koli stahovaniu a prenosu na cestach,kedze som momentalne v UK.nemozem si ho vynachvalit.na kancel pracu,netovanie,stahovanie uplne genialna vec.nieje vobec pomaly,windows XP sp 3 vobec nic nespomaluje.krasny jasny display s velkou jemnostou..akurat je trosicku hlucnejsi,ale vobec to neprekaza.mam v nom malu bateriu,vydrzi zhruba 3 hodiny.da sa..moja spokojnost s acerom je maximalna.otestovane na 2 notebookoch a jednom netbooku.v buducnosti urcite budem volit opat ACER

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...
http://www.alza.cz/acer-aspire-one-d102025.htm stoji 8000

a je moc dobrej je to nejlepsi nettbook

Jak pro koho, podle mě je lepší si trochu připlatit za netbook s IONem... nejlépe asi vyjdeš s Lenovo S12

Komunita asi žádná, desing normálka, zkušenosti s ním nemám, ale je to netbook s 10x vyšším výkonem než acer a výdrž má tak o 20% nižší než acer.

Sice výkon není rozhodující u netbooků, ale pro člověka co na něm chce mít Windows 7 s Aerem a občas si něco zahrát doporučuju ION.

Asi bych ti doporučil ASUS s IONem, kdyby Asus nebyl uplně debilní a neřekl, že s IONem nebude netbooky dělat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu