Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xbox360 - problémy s připojením a vše o službě xlive


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 400
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Dobrý den všem, rád bych tímto požádal toho, kdo je s problematikou obeznámen, zda by mi poradil jak zprovoznit náš Xbox360 na XBOX live. Při testu spojení mi vyskočí chyba až při spojování na Xbox live. Chyba bude zřejmě v nastavení routeru, ale nevím to přesně. Router máme TP- link (TL-WR340G) a porty č. 53, 80, 88, 1863 i 3074 máme otevřené na ALL, UPnP máme Enable. Výpis chyb z Xboxu:

W: 0000 – 000B

X: 0000 – F001

Y: 0C88 – 1C20

Z: 0000 – 0000

ID: FFFF – FFFF

L: 0015 – 10F1

Q: 8007 – 0435

T: Wired

Předem moc děkuji za pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Dobrý den všem, zeptám se ještě jednou: rád bych tímto požádal toho, kdo je s problematikou obeznámen, zda by mi poradil jak zprovoznit náš Xbox360 fat na XBOX live. Při testu spojení mi vyskočí chyba až při spojování na Xbox live. Chyba bude zřejmě v nastavení routeru, ale nevím to přesně. Router máme TP- link (TL-WR340G) a porty č. 53, 80, 88, 1863 i 3074 máme otevřené na ALL, UPnP máme Enable. Výpis chyb z Xboxu:

W: 0000 – 000B

X: 0000 – F001

Y: 0C88 – 1C20

Z: 0000 – 0000

ID: FFFF – FFFF

L: 0015 – 10F1

Q: 8007 – 0435

T: Wired

Předem moc děkuji za pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

Ono není úplně snadné s tímto poradit, dokonce ani pro někoho, kdo problematice rozumí. Těch příčin může být mnoho a nemusí být ani na tvé straně. Xbox máš dívám se připojený kabelem, to je ta lepší varianta. Jak máš nastavené v Xboxu parametry připojení? Máš to všechno na "Auto" nebo jsi někde něco zadával manuálně? (IP adresa, DNS servery, výchozí brána, ...).

Pokud tvůj modem podporuje službu DHCP, určitě bych nechal v konzoli vše na "Auto". Pokud máš otevřené porty jak píšeš, zkus ještě funkci UPnP vypnout. Potom bych zkusil IP adresu přidělenou konzoli nastavit do DMZ zóny tak v routeru tak, aby na něj nebyla aplikována žádná síťová a bezpečnostní pravidla (dočasně, jen na zkoušku). Pokud by ani toto nepomohlo, pak bych se poohlížel po variantě jít s konzolí k nějakému kamarádovi a zkusit se připojit k XBLive u něj, tzn. zcela jiný router/modem a zcela jiná konektivita.

Ještě co mě napadá je zkusit se připojit s jiným profilem, pokud jsi to ještě nezkoušel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Já přidám zkušenost z oblasti PC, kdy po zásahu blesku do domu přestala fungovat síťová karta. Přesto, že je karta vidět, má nainstalované ovladače a dokonce se částečně připojí k síti, windows hlásí omezené připojení a na síť se dostat nedá. Takže pokud se ani s jiným routerem nepůjde připojit na internet, chyba může být v HW konzole, ne v routeru. Řešením by pak mohl být wifi modul pro xbox.

Pokud se xbox při testu na internet připojí, ale na xbox live ne, pak to hardwarová chyba není.

Upraveno uživatelem Ravendhi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Dobrý den. Prosím o pomoc při přihůášení do xbox live.... přihlašoval jsem se pomocí návodu

vše jsem dodržoval akorát na konci mi to vyskočilo chybu kód 80154058 nevíte co s tím.... jsem úplný laik... zakupil jsem konzoli pro děti a neumím to ani zaregistrovat :-( ..... a druhý dotaz po registraci bude konzole v češtině?? děkuji za odpověď
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak jsem ten tvůj status code zadal sem https://support.xbox.com/cs-CZ/error-code-lookup?code=80154058 a nevyhodilo to žádné označení chyby. Jsi si jistý, že jsi ho opsal správně? Jinak ten návod od Mikiho je v pohodě. Jediné co mě napadá je chyby xbox live, ale v tuto chvíli 12:51 hod. to ukazuje vše v pohodě http://support.xbox.com/cs-CZ/xbox-live-status Doporučím to zkusit po nějaké době znovu...jinak už fakt nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

Zkoušel jsi v konzoli "Test síťového připojení"? Otestuje to, mimo jiné, jestli se konzole připojí k XBLive.

Pokud ano a pokud ti jde se přihlásit přes PC k tomu vytvořenému profilu, z konzole ho smaž a dej ho vytvořit znovu (už ne samozřejmě jako nový profil, ale jako existující).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

Najdeš to v Nastavení ("Settings") -> Nastavení sítě ("Network Settings") a dále už budš postupovat podle toho, zdalí máš konzoli připojenou kabelem anebo bezdrátově (

)

Jinak odpovím na jeden z tvých předchozích dotazů a zároveň tě asi zklamu - menu Xboxu není v češtině a to ani po registraci na XBLive.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

děkuji za odpověď ... už se mi to podařila zaregistrovat.... raději jsem to provedl přes pc a pak vymazal profil a znovu ho založil.. a jde to... a zase menší problém.. ke konzoli jsem dostal i hru forza2 s kodem ten jsem zadal do redeem code... asi 5 min se to stahovalo a (4 %) a pak vyskočila nějaká chyba... tak jsem kod zadal znovu a code ivalid :-( co teď s tím :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

Již jednou zadaný kód nelze použít opakovaně. Nicméně na tvém profilu jsi ho už jednou zadal, tj. hra je registrována na tvůj profil jako již zakoupená, takže si ji normálně najdi ve Store (přes konzoli) a nech ji znovu stáhnout (už bys tam neměl mít, že je potřeba ji zakoupit/zaplatit).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj chci se zeptat.Když odstranim účet z x360 zůstanou mi uložené hry na hard disku?Popřípadě když konzoli prodám z účtem a na x1 se přihlasim účtem který mám z x360  co se bude dít na prodané x360?bude současný majitel využívat služeb xbox live?dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

Zakoupené hry v digitální podobě jsou vázané na účet, takže pokud svůj účet z X360 odstraníš, hry sice fyzicky na HDD zůstanou, ale nepůjdou spustit.

Nedoporučuji prodávat konzoli s účtem, který hodláš nadále využívat jako svůj hlavní. Nejenže by kupující měl přístup k veškerému tvému obsahu (další zakoupené hry, privátní údaje, zlaté členství, kredit na nákup, ...), ale o účet by tě taky mohl snadno připravit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Dokáže mi prosím někdo poradit.
Loni jsem koupil použitý Xbox 360. Vše fungovalo do minulého týdne. Začalo to delším načítáním už při zapnutí. Logo Xboxu najelo normálně, ale dlouho načítal než se mi ukázal můj avatar. Vybral jsem ho, potvrdil a zase delší načítání, než najely obrazovky. Ale mohl jsem si stahovat dema, aplikace, jen to bylo pomalé. Pak mě to vyhazovalo ze hry(fifa) a chtělo, ať se znovu přihlásím, ok hrál jsem dál, vypnul Xbox. Večer zapnul a už mě to nepřipojilo do Live. Našel jsem návod z YouTube, formátoval disk, vymazal profil, vymazal a znovu nastavil síť a NIC.
Zapnu Xbox - dlouhé načítání, dám stáhnout profil a chyba sítě. Test sítě proběhne v pořádku, net jde, ale spojení s Xbox Live nezávaže. Chyba 80151909. Error status je níž. 51978a36ac71159e5ad960d3e4683f3a.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
V 22.09.2017 at 9:14, drak3go napsal:

Zakoupené hry v digitální podobě jsou vázané na účet, takže pokud svůj účet z X360 odstraníš, hry sice fyzicky na HDD zůstanou, ale nepůjdou spustit.

Nedoporučuji prodávat konzoli s účtem, který hodláš nadále využívat jako svůj hlavní. Nejenže by kupující měl přístup k veškerému tvému obsahu (další zakoupené hry, privátní údaje, zlaté členství, kredit na nákup, ...), ale o účet by tě taky mohl snadno připravit.

Ahoj po odstranění účtu z 360 a založení nového mi uložené hry na HDD dále fungují.Jak je to možné když si psal že nepůjdou spustit?dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

 Ahoj, zdědil jsme od dětí mého bratra pro mé děti xbox 360. Xbox je nějak na půl připojen ke službě xbox Live. Myslím tím, že se chová, že je vše v pořádku dokáže stáhnout aplikaci např. Youtube, ale neroschodi ji. Pri startu se standartně přihlásí můj nově vytvořený avatar s novým účtem od Microsoftu, který jsme použil i k přihlášení do xbox Live. Dokonce zobrazí uprostřed na televizi ikonka znak xboxu jméno avatara a live. Jenomže když dám test xbox Live, tak při stisknutí tlačítka y status rozepise chybu error status Report

W: 0000-0021

X:  0000-f001

Y: 20A8-48E0

Z: 0000-0000

ID FFFF-FFFF

L: 0015-10F0

Q: 0015-10F1

T: Wireless 

A: 10.0.0.4/255.255.255.0

G: 10.0.0.138

😧 10.0.0.138, 0.0.0.0

N: Renata 

S: WPA2

😄 6

Zkusil jsme všechno, mazání mezi paměti, opravování poškozených souboru a tovární nastavení připojení konzole, vypínání ze zásuvky modem i konzoli. 

Postupy ve hrách, které jsou uloženy v paměti, také nešli ukládat, ale to jsem vyřešil vložení Flash disku a ukládá se to na ní bez problémů. 

Děkuji za reakci. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jde spíš o to, že u takhle staré konzole se čeká, nebo se dá předpokládat, že služba je buď už nejakou dobu nefunkční, nebo v brzké době bude. A to z důvodu toho, že staré konzole už dneska nikdo neřeší, hráčů obecně v multiplayeru bude velmi málo, proto podpora konzolí , které jsou z roku 2005 bude žalostná, nebo žádná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu