Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Závodní hra


tomikatze

Recommended Posts

o5 naprosto zbytečné téma,jako kdyby nebyl google nebo gamespot,IGN...

Jinak všechny závodní hry na NDS stojí za nic....

Zbytečný se mi teda nezdá - on se totiž ptal na vlastní zkušenost s nějakou hrou - na google umí hledat i pitomec, ale vlastní zkušenosti tam prostě nenajdeš. Ty si hned zas chytrý jak rádio.

K tématu: já vyzkoušela skoro všechny závodní a opravdu mě vůbec nic nechytlo. Jediné, co sem alespoň chvilku hrála bylo Monster Jam Urban Assault - je to takové chytlavé, ale nic moc závodního to není. Spíš mě bavili ty minihry okolo, než to samotné závodění.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zbytečný se mi teda nezdá - on se totiž ptal na vlastní zkušenost s nějakou hrou - na google umí hledat i pitomec, ale vlastní zkušenosti tam prostě nenajdeš. Ty si hned zas chytrý jak rádio.

K tématu: já vyzkoušela skoro všechny závodní a opravdu mě vůbec nic nechytlo. Jediné, co sem alespoň chvilku hrála bylo Monster Jam Urban Assault - je to takové chytlavé, ale nic moc závodního to není. Spíš mě bavili ty minihry okolo, než to samotné závodění.

Hele...Takových topicu už tady je,kde se stačí zeptat,tenhle je naprosto zbytečný..to si jen ty hraješ na chytrou...;)

http://console-forum.net/showthread.php?t=28067

http://console-forum.net/showthread.php?t=57697

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže on se nás ptá, jaká je dobrá závodní hra - myslíš, že to najde v topicu nejhorší hra????? Ty si asi někde úplně jinde....

A jestli tady někdo mluví o chytrosti měl by se nejdříve zamyslet nad sebou... já mu jen odpovídala na otázku, kterou položil, to je celé a nechápu, že se v každém topicu objeví sto rad, jak si dotyčný má zapnout google, na kterém v tomto konkrétním případě odpověď prostě nenajde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže on se nás ptá, jaká je dobrá závodní hra - myslíš, že to najde v topicu nejhorší hra????? Ty si asi někde úplně jinde....

A jestli tady někdo mluví o chytrosti měl by se nejdříve zamyslet nad sebou... já mu jen odpovídala na otázku, kterou položil, to je celé a nechápu, že se v každém topicu objeví sto rad, jak si dotyčný má zapnout google, na kterém v tomto konkrétním případě odpověď prostě nenajde.

A ty bys měla začít číst,napsal jsem že by se mohl poptat tam,popřípadě pohledat tam..než začně něco postovat,ma asi 10 topicu a 9 podobných temat už tady je...

Stále nechápu co je tak těžkého na tom rozklíknout hrej,bonusweb,IGN nebo podobně a najít si recenzi...

Jinak nechci se hádat,samozřejmě má každý jiný názor...Vím že fora jsou zde okolo diskuzí apd...ale takových topicu (doporučte apd..) jsou tady stovky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja osobne projel spoustu zavodnich her na NDS a musim rict, ze u tech nejvetsich pecek jsem byl nejvice zklaman...

Muzu doporucit nasledujici:

Ford Racing 3 - mala velikost, grafika neni zas tak uchvatna, ale hratelnost je paradni, spousta modu a tezci protivnici

Race Driver GRID - tady me nadchla hlavne realisticnost a spousta modu

Chrysler Classic Racing - hodinka a mas to dohrany, ale je to jedina hra u ktere muzes neskutecne silene driftovat a v podani starych chrysleru to je fakt narez

Mario Karts - k tomu nemam slov :D

Monster Jam / Monster Jam Urban Assault - jednoznacne originalni zavody s mnozstvim ruznych modu

Ridge Racer - klasika s vysokou obtiznosti a navic se da ovladat i prstem (na dotykaci je volant :D )

Speed Racer - grafika, ovladani a hlavne ta rychlost, a stejne jako ve filmu, moznost "likvidovat" napratele

Surfs UP - nejedna se sice o zavody aut, ale tucnaku na surfu... zkuste si to zajet proti slepicakovi :D

Schvalne jsem nezminil serii NFS a Asphalt Urban GT. U techto her jsem byl docela zklaman v porovnani s dalsimi konzolemi. Ale pokud by to nikomu nevadilo, tak at zkusi NFS Pro Street, NFS Undercover, Asphalt Urban GT 2... Hrat se to da, i kdyz treba auta a vlastne temer vse vypada jako krabice :D

A uz se nehadejte lidickove :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ha, nechci nijak rejpat, ale clovek ktery v jednom topicu schazuje hru, kterou ve druhem vyzdvihuje... Takovy nazor mi nepripada moc objektivni.

(a pokud winde nevis o cem je rec, tak se mrkni na ZELDU :D a topic nejhorsi hru na nds...)

U GRIDU je realisticnost asi tak o 100% lepsi nez u NFS, a to nemyslim to, ze narazis a litaj kusy auta... Bariera te zbrzdi, prudka zatacka ve velke rychlosti te vyhodi ze silnice nebo jdes i do hodin atd... U NFS a dalsich her jsem nic takoveho nevidel! Ale je fakt, ze kdyz si GRIDa dam na PC (vlastne jako vsechny hry) tak vsechny dalsi coververze pro konzole jsou vlastne jen nastavovana kase, bez chuti a vzhledu...

Na pomery malych displeju a nizkych HW ale narez...

Ale to je dost OT. A jen mimochodem, hned bych si zazavodil v ZELDE... to je OT jak blazen...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu