Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Uncharted 3: Drake's Deception


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 735
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ta poust je naprosto uzasna......cumel jsem s otevrenou hubou, skoda jen, uze je ji tak malo.....kazdopadne to v Naughty Dog vyresili vazne sikovne.....

A konec hry uz se nebezpecne blizi, to razeni do kapitol me stve, pac je to strasne nevyspytatelny, clovek si rika kolik toho ma jeste pred sebou, pak hraje treba hodinovou misi a najednou prijdou tri kratoucke kapitoli a konec se strasne priblizi a nanestesti je Uncharted ten typ hry, kdy si clovek rika "sakra to uz bude konec? proc to utika tak rychle?"......

Jinak trosku me zase stve nevyvazenost hry....nekdy je to prochazka rozuvym sadem a jindy je to absolutni zahul.....napriklad cast s lodema, tam jsem mel asi tri zaseky pri prestrelkach.......ale zalezi jak to vyjde, ted jsem mel v 19 misi skvelou prestrelku, kdy jsem si rikal, ze hned umru, ale pak jsem to nahrotil, hybal se a byl to vazne mazec, opravdu se mi libi, propojeni pestnich souboju se strelbou, porad si ale myslim, ze na soubojovem systemu by se dalo zapracovat.......nekdy je to zbytecne dlouhe a mezitim vas nepratele zastreli.....libilo by se mi, kdyby to melo stylove souboje ala batman, hezky si i podavat vic bojovniku najednou, tady ma jeste uncharted porad co dohanet :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hra dohrana (:() a musim rict ze po pocatecnich rozpacich a zdlouhavem uvodu to nabere takove obratky az je to neuveritelna, pri durhe pulce jsem mel vicemene neustale otevrenou pusu dokoron, je neuveritelne, kolik WOW momemntu dokazi v Naughty Dogu do hry dat.....a i emoce tam byly ve posledni casty vypjate, ale to radsi nebudu spoilerovat :)

Jinak statistika ukazuje po dohrani 8:08 h, ale predpokladam, ze tam nejsou cutsceny (kterych je snad pres dve hodiny) a popravd receno ani nevim, jestli se do toho pocitaji opakovani....kazdopadne to byl asi nejdelsi z Uncharted, bohuzel Uncharted neni nikdy dost, takze i to je ve vysledku kratke :(

Pro me zatim asi nejvetsi kandidat na hru roku a ze uz jich bylo letos dost....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mám také dohráno, trvalo mi to pouze o 28 minut déle než DeSmondovi :), ale nasbíral jsem 30 pokladů :)... A musím souhlasit se vším co tu před pár posty napsal. Ve čtvrtek jsem rozjel prvních pár kapitol a ani jsem nebyl nějak moc natěšenej, až budu hrát znova - ALE pak se to opravdu rozjelo a zhltnul jsem to včera večer a dnes odpoledne také s otevřenou pusou :)... a jsem vyloženě na....ej, že je konec :)

Takže platino, těž se.. a čekám na další pokračování ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ta hra jeuplne prumerna - je jako 1 a 2 nic vic - dneska jsou hry stejny jedna jak druhaa je jedno jestli tam je vojak, nestvura nebo mickeymouse - jeste jde treba taksvetovy kviz kde je zabava jasna ale tyhle akcni hry to je o nicem - chcetehrat a nemuzrte protoze musite koukat na nejake animace - jo kdyz videohryzacinaly to byla zabava - magic carpet , doom, command and conquer atd. - dnesje to jen o grafice a zabava se jaksi nekona - uz by meli vyvojari videoher necoporadneho naprogramovat a ne jen kopirovat 10 roku to same do kola - takhle porad dokola hrajete stejnou hru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tahle stavi na vizualu a filmovem spracovani a hratelnosti, ani se netaji tim, ze neni originalni a jen kopiruje nekolikery herni prvky, ale komu to vadi, at to nehraje.....chapu, ze ne kazdymu to sedne, ale pokud chces vypylovanou narocnou hratelnost, tak nesahej po uncharted, ten o tomhle neni......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu