Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Uncharted 3: Drake's Deception


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 735
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak taky dohrano - hra roku. Jediny co ji srazi z 10/10 je ovladani, kdy jsou opravdu (chvilemi zasadni) problemy s mirenim a trochu s pohybem vubec.

S mirenim jsem mel taky obcas trochu problemy, kdy drake vubec nereagoval, az po nejake chvili vytahl pistoli sejdrem, nic strasneho, ale U2 se mi neco takoveho nestavalo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem u toho seděl asi do dvou do rána a musim říct že jsem nadšenej! Grafika je ještě o řád hezčí než ve dvojce a ten hořící zámek ve francii to byl úžas :wohow:

Dneska bude opět dlohá noc...

Jinak problémy se zamiřováním a střílením nemam, co vám to přesně dělá?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stavalo se mi to treba kdyz jsem nekde visel (jinak ty vertikalni prestrelky jsou strasne super) nebo byl v krytu, zmackl a drzel L1, ale Drake chvili nereagoval,az po chvilce mi vytahla zbran a nezamiril presne tak jak bych chtel, nic strasneho, ale ke konci uz me to obcas stvalo......

A jeste jsem si vzpomnel na graficky bug, kdy nepratele nekdy vubec nemiri zbrani, jen ji maji u tela a z hlavne pri vystrelech sice vychazi efekty strelby, ale naprosto sejdrem, treba i vic jak o 90°, coz pusobilo trosku hloupe...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže dohráno, samé superlativy, tato serie se v mé sbírce Top her dostává vedle GTA a Mafie

jenom jedna malá výtka, to co se mi v prvních a druhém dílu líbilo bylo přehráví cutscén, tak nevím proč to ze třetího dílu odtranili když je to pomalu už jako film

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S timhle souhlasim, uz co jsem o tom cetl v mediich, tak me to dost zklamalo, protoze bych si rozhodne rad nejakou tu cutscenu pustil, aniz bych muselo hrat, co nadelas (ikdyz je fakt zvlastni ze zatimco v predchozich dilech tahle moznost byla tady si to autori odpustili)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte někdo co přesně opravoval ten patch, který teď vydali? U mě občas pořád narazím na něco, co se mi zrovna moc nepozdává. V některé pasáži jsem třeba běžel do schodů, ale Nate se pohyboval stejně, jakoby běžel po rovné zemi. Taky některé ty animace těla mi přijdou takové zvláštní.

Ano, asi jsou ty pohyby celkově reálnější od předchozích dílů, ale někdy se sním prostě nemůžu domluvit a nedělá to, co chci, aby dělal. Doufám, že to opraví ve formě nějakého dalšího patche - plus taky třeba textury zdí, kdy se dá prohlédnout na druhou stranu. Jinak je hra super, ale některé tyto mušky schází k naprosté dokonalosti. Určitě ale nechci být za nějakého hnidopicha, hra je super i tak )).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak by vypadal U3 v 60FPS

(Mimochodem hodně se mi líbí jeden z komentářů - "Wow, but can they fix the lack of story and gameplay as well?" :D , jsem rád že nejsem sám ^^)

http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-what-if-uncharted-3-ran-at-60-fps

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu