Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Uncharted 3: Drake's Deception


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 735
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ja to vedel :-D Preji kazdopadne prijemnou zabavu, ja si budu muset jeste pockat...

Tak nakonec zvítězilo nadšení nad unavou a Drake už se veze domu. V xzonu jsem ale nic nedostal, což mi bylo nakonec i jedno, hlavně ze se dneska v mechanice bude protacet uncharted...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se na to tak tesil, vcera jsem prisel z hospody a na dve hodiny to zapnul a moje pocity byly dost smisene......straaaasne natahovany uvod.....vpodstate prvnich pet kapitol utece strasne rychle a maji porad takovy tutorialovy charakter, Londyn je sice fajn, ale tak dlouho sem v nem byt nemusel navic nechapu tu logiku pronasledovaci mise v londynu, level design je tam fajn, ale koho sakra nenapadne se rict.....co je to do p__i za blbost......hrani za maleho draka super..jakej to byl malej spratek :D a hrozne se mi libi postava charlieho.....jinak dnes jsem zacal hrat znova a od francie to nabira neuveritelne obratky a ted se od toho zase nemuzu odtrhnout...stary dobry uncharted.....jinak co se mi libi z novych veci.......jde ofhodit nepratelsky granat (navic nepratele nehazi tak presne jak v U2) a taky mi prijde, ze se da hra hrat vic kontaknejc, ze je tam lepsi moznost kombinace pesti a strelby a kdyz na me jde capak s pistoli neschovavam se za stenu ale jdu po nem....no ted jdu zas hrat...to se neda vydrzet :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problem trojky co se grafiky tyce je ten, ze to neni takove WOW jako pri U2, protoze tam to byl od jednicky neuveritelny skok a uz U2 vyzdimal PS3 temer naplno, takze U3 uz to nemel ani moc kam posunout.....ale somozrejme je tam porad dost WOW momentu, rozhodne vic jak v dvojce a to jsem v pulce :) Ale jsou tam zase chvile, kdy mi to prijde spis jak "osklivejsi" jednicka.......kazdopadne doufam, ze dalsi dil az na PS4 ;) Sice to bude dlouhe cekani, ale alespon to bude stat za to....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já ji mam objednanou na Gameleadru a pořád to odkládaj:D, tet tam je napsáno 4.11, tak doufam že už jim to na ty sklady dorazí a zejtra odešlou. Ale co jsem koukal tak ostatní obchody na tom nejsou o moc líp.

xzone ma 4.11 a alze to dneska už nejpíš nepříde tak asi taky zejtřek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já ji mam objednanou na Gameleadru a pořád to dokládaj:D, tet tam je napsáno 4.11, tak doufam že už jim to na ty sklady dorazí a zejtra odešlou. Ale co jsem koukal tak ostatní obchody na tom nejsou o moc líp.

No právě taky to mám na gameleaderu a všude na něj slyším jen nadávky ale uklidnujě mě že i ostatní obchody taky nemaj :) ale škoda chtěl sem to přes víkend zahrát :.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hra je doma, včera jsem testoval a musím říct, že start, jak už tu bylo řečeno, je dost nataženej... ale po chvíli to nabere obrátky a je to zase to pravé ořechové.

A už se strašně těším až budu dodělávat platinu :-), především obtížnost Crushing (Zdrcující :D)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu