Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

inFamous 2


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 100
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Včera mi přišla 2 domů, a zatím celkem spokojenost. Hrál jsem ji cca 2 hodinky a dostal to, co čekal. Trošku vylepšenou jedničku. Jo a pokud máte na disku savy z jedničky, můžete si na začátku vybrat pokračování story z 1 a budete mít lepší karmu + pár bodíků zkušeností navíc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych se vás zeptat, mam teď rozjetou jedničku (předtim sem jí nikdy nehrál) a teď sem si dokoupil dvojku. A chtěl bych si u obou her vyzkoušet dobrou i zlou stranu, myslíte že je lepší hrát klaďase v jedničce a pak hned ve dvojce nebo dohrát jedničku za obě strany a pak dvojku za obě strany?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no co se tyce dvojky, tak uplne nevim jak je to tam s good nebo evil, jsem teprve v 33% hry... ale v jednicce to nebyl zas takovej rozdil (myslim dejove), mas akorat nektery schopnosti jiny a bud te vsichni milujou nebo nenavidi :)

rozdil je pak na konci, PRED poslednim bossem... ale dejove si myslim, ze to tvuj pocit ze dvojky neovlivni...

EDIT: ale pokud muzu doporucit, radsi bych si zahral good i evil v jednicce... a pak az dvojku... protoze po par hodinach dvojky (co mam za sebou) by se mi nechtelo vracet k jednicce :)

EDIT2:D: a jeste musim rict, ze je dvojka peckova... zatim... bomba.... 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dvojku jsem včera večer dohrál na good a musím říct, že je to jedna z best her na ps3. Hraní mi trvalo i s vedlejšími úkoly (obsazování města a sbírání šutrů) cca 30 hodin. Jo a z konce za good zklamaný nejsem, podobný jsem čekal :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V jedničce mi nepříjdou ty konce zas až tak jiné, sice ano, je tu rozdíl v zakončení, ale spíše je to dáno tím, že to má všechno to komixové vyprávění. Infamous jednička začíná být zajímavá až tak od poloviny a vůbec nejvíc jsem si ji užil až v poslení části Empire City.

Infamous 2 jsem na začátku, ale hra mě baví ještě víc než jednička, plynulejší grafika (nesnižuje se framerate ve vypjatých situacích) a animace, zajímaví nepřátelé, lepší cutscény, navíc je i lepší infrastruktura pro ježdění po drátech a vylepšená levitace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zeptám se, jakou levitací se to tam myslí?

Počítám, že myslí schopnost Static thrusters... to je když jsi ve vzduchu a zmáčkneš R1, tak letíš dál... a na vylepšený úrovni je to ještě lepší, zrovna jsem to dostal a je to bomba :)

Amohl by někdo popsta všechny nové kousky co se Cole naučí?

Těch "kousků" je tam fakt hodně, můžeš kouknut na tuhle stránku, jsou tam hezky rozepsaný 8)

http://www.ps3trophies.org/forum/infamous-2/110720-infamous-2-trophy-guide-roadmap.html?referrerid=31140

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mandaz myslí to, že se pomocí proudu elektřiny k něčemu přitáhnete (je jedno, jestli to je zem, strom, zeď). Je to jako v Just Cause 2. Mě trochu zamrzelo, že opak téhle schopnosti, přitahování nepřátel, je jen pro předobjednávky v Hero edici a pak na nějakém zahraničním obchodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu