Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Délka her na psp aneb na kolik hodin mě zabaví?


Larry

Recommended Posts

Zajímalo by mě, kolik má ta která hra délku na počet hodin + bonusové mise atp.

Píšete, že třeba Driver je super, ale pouze na dvě! hodiny. Nehrál jsem ho, ale už ted si myslím, že je to velká komerční sr...ka. Hraju Vice City a mám naváleno asi 40 hodin a pořád mě to moc baví. Tak mě zajímá, kolik jste strávili hodin/minut u her vy ostatní. Samozřejmě beru v potaz zábavu/obtížnost atp.

Bavil mě také moc Syphon Filter, což byla asi osmihodinovka a Miami Vice - tak tři hodiny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne.. ale stejne to je vetsinou na vkusu jednotlivce... ja treba ted strasne ujizdim na Vice City Stories (i kdyz obcas chci to PSP rozsekat pro to pitomy zamerovani - na compu se mi to hraje lepe) ale taky sem strasne dlouho skejsl na Tony Hawk Project 8, ale je pravda, ze vetsinou RPG toho nabidnou nejvic. A pokud ze vsech RPG toho nabidnou asi nejvic japonsky RPGcka viz uz zminenou sagu Final Fantasy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jde o to jakou hru hraješ a jestli tě hlavně baví. Hry u kterejch musíš něco odemykat ti určitě vydrží na dýl. Taky je dobrý pokud má nějaká hra online multiplayer. Zahraj si třeba MGS:Portable Ops, máš tam několik obtížností, bonusový postavy a hlavně dobrej multiplayer.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vždycky vzpomínám na atmosféru her z psx, kde rozlehlost her typu Tomb Raider byla naprosto úchvatná. Teď jsem to zažil snad jen u Primalu na PS2. A abych nezapoměl, další směšnost na psp - Medal of Honor. Pro jednoho hráče na jedno odpoledne(stěží). Ale multiplayer je ok..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pro PS1 je nejvyssi FF9 .. pro me nejzabavnejsi - takova dost fajnova pohadka(tady na foru je moznost si stahnout FF9 uz predelanou pro PSP, tak byt tebou bych neotalel :)), teda jeste sem to cely nedohral, ale mam to v planu.. a nahrano mam uz taky par hodin :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pro PS1 je nejvyssi FF9 .. pro me nejzabavnejsi - takova dost fajnova pohadka(tady na foru je moznost si stahnout FF9 uz predelanou pro PSP, tak byt tebou bych neotalel :)), teda jeste sem to cely nedohral, ale mam to v planu.. a nahrano mam uz taky par hodin :)
Njn jenže to je na rapidu ne?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja hravam hry rozne dlho .. teraz napriklad hravam uz pekne dlho puzzle quest ... a je to fakt naozaj od hry .. dost dlho som hraval aj Tocu , GTA , Untold Legends a vela vela dalsich ... a jedine s cim nesuhlasim je to, ze dexter je komercna sra.... ja som dextera hraval dobre dlho a bavil ma velmi dlho ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak koukam ze sem tady asi jedinej koho bavijou hry jako Luxor, Puyo Pop Fever, 7 Wonders, Diner Dash, Koloomn a hlavne Loco Roco

takovy hry co tady pisete me zase naopak vubec nebavijou

jak na to nemuzu pouzit mys a klavesnici tak mi takovy hry jako Prince of Persia nebo GTA prijdou naprosto nehratelny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

heksa: Prince se na PSP hraje skvělě ale s tim GTA souhlasim a i s ostatníma střílečkama... A ještě auta se na PSP dobře hrajou... A když je hra dlouhá tak to miluju, ale nesmí bejt nudná protože já vždycky když dohraju hru, tak si ji vymažu a jde tam jiná... (a když je nudná tak ji ani nedohraju)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jsem nejdele hral wipe out pure a to proto, ze jsem sbiral zlaty medajle a chtel jsem mit vsechny a taky ze jo a u ace combat X ...tam jsem zase chtel mit plnej hangar vsech letadel a jeste na tom porad pracuju :) ... jinak je spousty her u kterych jsem se bavil opravdu dlouho(dongeon sige, gta:lcs i vcs,killzone, daxter, Monster hunter freedom, lego star wars ...atd)

jsou ale i hry, ktere maji kratky pribeh a presto jsem se jich nahral vic nez dost a to predevsim kvuli skvelemu multiplayeru, typicky priklad je Medal of honor ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja vyhral za 1.den kingkonga a taky me to docela chytlo nejvic me bavilo stridani tech roli(kinkkong,typek s puskou). :thumbup:

ja ji zajel na jeden zatah ... na 3 hodky jsem si sedl k psp a zajel ji.

Jinak moje nejdelsi hry na psp byly

-co se tyce hratelnosti lumines

-co se tyce rozlohy hry a jeji delky : puzzle quest a TDU

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pro mě osobně je hra na VĚČNOST určitě tekken hraju ho už od dob ps one(všechny díly co kdy vyšly mám po hromadě a da se říct,že s chutí se vracím ke každýmu)

Na pspčku je to moje jedina originálka kterou hraju dokonce víc než ISA....takže asi tak.Peace all and COWABUNGA :D 8-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu