Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Users of CF


Dupenka

Recommended Posts

  • Odpovědi 58
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Sorry jestli sem tě tím vytočil, nemyslel sem to útočně xDxD a že sem byl na ČT tzn. že bydlím v Ově? tak to nechápu trošku xD

No jenom to slovo suckers byl trošku výsměch. No a ČT1 sídlí v Ově, takže asi těžko budeš z Prahy, kdo by jezdil taky kus kvůli pár stovkám?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

samej kxich tady :lol: (ja jsme ten největší takže foto radši dávat nebudu xD stejnak všeci ví jak vypadám xD)

No tak odkryj svoji identitu. Snad se nebojíš, se podívej co jsem tu dal za svojí fotku. Všichni by tě rádi spatřili:lol::cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no kdo mě zná ví jak vypadám a kdo mě nezná osobně a má muj facebook tak taky ví jak vypadám :D ostatním nemám potřebu se ukazovat :P

For_est-5:neni ti ani trochu blbý dávat sem cizí fotku když ji sem dávat nechce? sám tu svoji nemáš

to je fotka z fora kterou tady dal dobrovolně blbe:http://console-forum.net/showthread.php?t=28487

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu